2.1 Ev sineması

  Sesin tutkusu

  Bu şık Philips Blu-ray HTS5220 ev sinema sistemi ile yeni HD deneyiminin bir parçası olun. Yüksek kaliteli hoparlörleri içine yerleştirilmiş olan yumuşak konik tweeter'lar üstün ses netliği sağlar. Film izlemek asla eskisi gibi olmayacak. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sesin tutkusu

Gerçek sesler, mükemmel tarz

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek ev sineması sisteminizde gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • Mükemmel netlikte detaylar için Crystal Clear Sound

  Mükemmel netlikte detaylar için Crystal Clear Sound

  Philips Crystal Clear Sound ile sesin her türlü ayrıntısını, duyulması gereken ve sanatçı veya prodüktörün amaçladığı şekilde seçecek ve takdir edeceksiniz! Crystal Clear Sound, macera filmi, müzik veya canlı performans, her türlü ses kaynağını aynen, doğru bir şekilde ve bozulma söz konusu olmadan aynen üretir. Crystal Clear Sound bulunan Philips ev sinemaları, ses işlemeyi minimumda tutarak orijinal sesin saflığını korur. Sonuç olarak kulaklarınıza daha yüksek hassasiyette ses gelir.

 • Saf ses çıkışı ve konuşmaların netliği için yumuşak dome tweeter'lar

  Saf ses çıkışı ve konuşmaların netliği için yumuşak dome tweeter'lar

  Yumuşak Dome Tweeter'lar son derece net yüksek ve orta frekans ses üreterek hoparlörlerden gelen sesin genel netliğini artırır.

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live* (Profil 2.0)

  Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live* (Profil 2.0)

  BD-Live, yüksek çözünürlük dünyanızı daha da genişletiyor. Blu-ray Disk oynatıcınızı internete bağlayarak güncel içerik alın. Yüklenebilir özel içerik, canlı olaylar, canlı sohbetler, oyun ve çevrimiçi alışveriş gibi heyecan verici yeni özellikler sizleri bekliyor. Blu-ray Disk oynatma ve BD-Live ile yüksek çözünürlük dalgasını yakalayın.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s hızına karşılık 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için isteğe bağlı dock

  iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için isteğe bağlı dock

  Bu dock istasyonunu ev sineması sisteminize bağlayın ve iPod ve iPhone'daki müzik, video ve fotoğraf dosyalarının keyfini çıkarın. Dock, ayrı satılan isteğe bağlı bir aksesuardır.

 • 400W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı

  400W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı
 • Flat TV'nize uygun, özel malzemeler kullanılan şık tasarım

  Flat TV'nize uygun, özel malzemeler kullanılan şık tasarım
 • Eğlenceye tam erişim eçin WiFi kullanımına hazır

  Eğlenceye tam erişim eçin WiFi kullanımına hazır
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: