Eşleşmemiş

Ev sineması hoparlörleri

  Ev sineması hoparlörleri

  Sesin tutkusu

  Süper ince Philips HTS5110 ev sineması hoparlörü sayesinde TV diyaloglarını, müziğinizdeki detayları ve filmlerdeki sesleri en net şekilde dinleyin! 300 W ses gücü, HDMI 1080p geliştirme ve kablosuz subwoofer ile sinema deneyimi yaşayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sesin tutkusu

Süper ince SoundBar ile mükemmel surround ses

 • Gerçek surround ses için süper ince hoparlörler

  Gerçek surround ses için süper ince hoparlörler

  Süper İnce Hoparlörler, benzersiz surround sesi ince ve zarif bir tasarımda keşfetmenizi sağlar. Güçlü Neodimyum mıknatıs sistemi içeren ipek yumuşaklığındaki dome tweeter'lar, orta ve yüksek frekansları mükemmel şekilde yakalayarak film veya müzik kaynaklarından gelen hiç bir ayrıntının kaybolmamasını sağlar. Sonuçta sanatçının istediği gibi üstün netlikte, gerçek sesler ortaya çıkar.

 • Gerçek surround ses için Dolby Virtual Hoparlör

  Gerçek surround ses için Dolby Virtual Hoparlör

  Dolby Virtual Hoparlör, iki hoparlörlü bir sistemden zengin ve üstün bir surround ses üreten karmaşık bir ses sanallaştırma teknolojisidir. Oldukça gelişmiş mekânsal algoritmalar, ideal 5.1 kanallı bir ortamda meydana gelen ses özelliklerini aynen yineler. DVD oynatma, 2 kanallı ortam genişletilerek geliştirilir. Dolby Pro Logic II işleme ile birleştiğinde yüksek kalitedeki her stereo kaynağı, gerçek, çok kanallı bir surround sese dönüştürülür. Odayı dolduran ses için fazladan hoparlör, kablo ya da hoparlör standları satın almaya gerek yok.

 • 81 cm (32") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  81 cm (32") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  SoundBar ev sineması hoparlörü her oturma odasına sofistike ve güzel bir hava verir. 81 cm (32") veya daha büyük ekranlı bir flat TV için tasarlanmasına rağmen, diğer flat TV'lere de bağlanarak, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyar.

 • Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Sezgisel dokunmatik panel kontrolleri, ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlar.

 • Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  İstediğiniz yere koyabileceğiniz bu ev sinema sisteminin çok yönlülüğünün keyfini çıkarın. TV standı üzerinde, masa üzerinde veya duvara monte edilmiş olarak kullanabileceğiniz bu ürün, mükemmel görünür ve sorunsuz çalışır. Bir kere olsun mükemmel bir ev sineması deneyiminden vazgeçmeden evinizin görünüşü hakkında kontrolü ele alın.

 • HDMI 1080p ile daha net yüksek çözünürlüklü görüntüler

  HDMI 1080p ile daha net yüksek çözünürlüklü görüntüler

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, MP3 dosyalarının doğrudan taşınabilir ortam oynatıcınızdan ev sinema sisteminizde oynatılmasını sağlar. Taşınabilir MP3 çalarınızı dahili MP3 Link jakına bağlayın ve MP3 müziğin keyfini, Philips ev sinema sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle çıkarın. MP3 Link, taşınabilir müziğinizi oturma odanızın konforuna taşır.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden müzik çalar

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden müzik çalar

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB PC'lere, çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlanmak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mbps hızına karşılık 480 Mbps'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı sayesinde, USB cihazınızı taktığınız anda istediğiniz müzik veya fotoğrafı seçip dinleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

 • 300W RMS güç çıkışıyla film ve müzikler için mükemmel ses sunar

  300W RMS güç çıkışıyla film ve müzikler için mükemmel ses sunar
 • Düz panel hoparlörlerle süper ince SoundBar tasarımı

  Düz panel hoparlörlerle süper ince SoundBar tasarımı
 • Kablolar olmadan inanılmaz bas için kablosuz subwoofer

  Kablolar olmadan inanılmaz bas için kablosuz subwoofer
 • Tek bir HDMI kablosu aracılığıyla TV'nize kolayca bağlanır

  Tek bir HDMI kablosu aracılığıyla TV'nize kolayca bağlanır
Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: