Kablosuz Ev Sinema Sistemi

  Kablosuz deneyimler için

  Bu şık ve az yer kaplayan dijital ev eğlence sistemi, yüksek kaliteli Dolby, DTS veya SACD surround ses disklerinin tümünü oynatır. O yüzden, koltuğunuza uzanın ve kendinizi filmlerin ve müziklerin tatlı dalgalarına bırakın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kablosuz deneyimler için

 • Keskin, doğal görüntüler için 12 bit/108MHz video işleme

  Keskin, doğal görüntüler için 12 bit/108MHz video işleme

  12 bit Video DAC, orijinal görüntü kalitesinin tüm ayrıntılarını koruyan üstün bir Dijital-Analog Dönüştürücü'dür. İnce gölge ayrıntıları ve daha yumuşak renk geçişleri göstererek, daha canlı ve doğal bir görüntü elde edilmesini sağlar. Alışılmış 10bit DAC'in sınırları, özellikle büyük ekran ve projektörler kullanıldığında belirgin hale gelir.

 • Salonunuzdaki kablo kalabalığını azaltacak kablosuz arka hoparlörler

  Salonunuzdaki kablo kalabalığını azaltacak kablosuz arka hoparlörler

  Kablosuz arka hoparlörler, hoparlör yerleşiminde size ölçeklenirlik ve hareket özgürlüğü verir. Parazite yol açmayan teknolojiyle geliştirilmiş kablosuz hoparlörler, görünür kablo bağlantıları olmaksızın tam surround ses sağlar.

 • PAL ve NTSC Aşamalı Tarama, keskin bir görüntü sağlar.

  Aşamalı Tarama, resmin dikey çözünürlüğünü iki katına çıkararak fark edilir şekilde daha net bir resim sağlar. Önce tek satırları sonra çift satırları taramak yerine, her iki alan birden aynı anda taranır. Titreşimsiz yüksek çözünürlük sağlanarak size en iyi görüntüyü sunar.

 • Konik Dome Tweeter'lar yüksek frekanslarda SACD sesi güçlendirir

  LEXAR'dan yapılma son derece hafif ve sert bir yansıtıcı zar kullanarak daha yüksek ses frekanslarının verilebilmesini sağlayan Konik Dome Tweeter'lar, sesteki en ufak yükselip alçalmaları bile yakalar ve en yüksek frekanslardaki SACD sesi güçlendirir. Yansıtıcı diskin özel konik şekli, daha yüksek frekanslarda daha geniş bir ses dağılımı sağlar. Bunun sonucunda, inanılmaz net ve keskin yüksek tonlar, genel ses aralığında da daha dengeli ses dağılımı elde edilir.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum uyumluluk ve izleme keyfi sağlar.

 • Music: SACD, CD, MP3-CD, CD-R, CD-RW & Windows Media™ Audio

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

 • Müzikli slayt gösterisiyle fotoğraflar(JPEG)

  Fotoğrafları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmayı daha eğlenceli hale getirin! Arka planda müzik çalarken bir fotoğraf slayt gösterisini çalıştırın.Bu Philips ürünü, JPEG resimlerle MP3 müziğin eş zamanlı gösterimini destekler.Müzikli slayt gösterici için kullanılan dosyaların aynı medya aygıtında saklandığından emin olun. En sevdiğiniz MP3 müziği seçin ve JPEG resimlerden oluşan bir slayt gösterisini başlatın.

 • USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüleyen ve müzik çalan USB Direct

  Cihazınızı Philips DVD sistemindeki USB portuna takmanız yeterlidir. Dijital müziğiniz ve fotoğraflarınız, doğrudan cihazdan gösterilecektir. Artık önemli anlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: