HDMI

  5.1 Ev sineması

  Mükemmel surround ses ve derin, güçlü baslar

  Bu tam dijital sistem, mükemmel bir surround ses çıkışı sağlayarak, evinizde gerçek bir sinema deneyimi yaşatır. Portatif medya oynatıcılardan USB cihazlarına kadar çok çeşitli formatları oynatabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

5.1 Ev sineması

1000W RMS gücü, DVD oynatma HTS3373/12 Benzer ürünler bul

Mükemmel surround ses ve derin, güçlü baslar

 • HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s hızına karşılık 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • WMV, DivX, WMA, MP3 ve JPEG dijital kamera fotoğraflarını oynatır

  WMV, DivX, WMA, MP3 ve JPEG dijital kamera fotoğraflarını oynatır

  Neredeyse istediğiniz tüm medya formatlarını oynatabilirsiniz - WMA, DivX, MP3 veya JPEG. Bunun eşsiz kolaylığını ve ortam dosyalarınızı TV ve ev sinema sisteminizde paylaşabilme lüksünü, oturma odanızın rahatlığında yaşayın.

 • CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL çalar

  CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL çalar

  Neredeyse istediğiniz her disk türünü oynatabilirsiniz - CD (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW veya DVD+R DL. Tüm disklerinizi bir cihazda oynatmanın eşsiz esnekliğini ve rahatlığını yaşayın.

 • DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX desteği sayesinde DivX video dosyalarını odanızın rahat ortamında izleyebilirsiniz. DivX formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 temelli bir video sıkıştırma teknolojisidir. DivX Ultra, DivX oynatımını bütünleşik altyazılar, çoklu seslendirme dilleri, çoklu parça ve menüleri birleştirerek tek bir kullanışlı dosya formatına dönüştürür.

 • Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Energy Star etiketli ev elektrik ürünleri, daha az enerji harcamak üzere tasarlanmışlardır -çevre kirliliğini azaltırken paradan tasarruf etmenizi sağlarlar. Energy Star uyumlu ürünler bekleme modundayken 1 watt'tan daha az güç harcarlar. Bir Energy Star ortağı olarak, Philips enerjide verimlilik için Energy Star yönergelerini karşılayan ürünler geliştirir. Bu, yenilikçi bir şekilde tasarlanmış bekleme devresi ve yüksek verimlilikte malzemeyle üretilmiş bileşen seçimiyle ulaşılan düşük bekleme modu güç tüketimiyle sağlanır.

 • Kompakt, güçlü ses için gelişmiş Sınıf D Amplifikatör

  Kompakt, güçlü ses için gelişmiş Sınıf D Amplifikatör
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: