DVD Video

  DVD'li ev sinema sistemi

  Yüksek netlikte video ve surround sesin tadını çıkarın

  Bu sistemin sunduğu yüksek çözünürlüklü görüntü ve surround ses, muhteşem bir ev eğlencesi sağlar. 1080p HDMI geliştirme ile keskin görüntünün ve USB sürücülerden, portatif ortam oynatıcılarından ve neredeyse tüm disklerden oynatabilmenin keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD'li ev sinema sistemi

Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı HTS3366/51 Benzer ürünler bul

Yüksek netlikte video ve surround sesin tadını çıkarın

kule hoparlörlerle

 • HDMI 1080p, daha net görüntüler için yüksek tanımlamaya geliştirme

  HDMI 1080p, daha net görüntüler için yüksek tanımlamaya geliştirme

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Progresif Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s hızına karşılık 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX desteği sayesinde DivX video dosyalarını odanızın rahat ortamında izleyebilirsiniz. DivX formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 temelli bir video sıkıştırma teknolojisidir. DivX Ultra, DivX oynatımını bütünleşik altyazılar, çoklu seslendirme dilleri, çoklu parça ve menüleri birleştirerek tek bir kullanışlı dosya formatına dönüştürür.

 • Evinizde eğlence ve heyecanlı şarkı yarışmaları için Karaoke Puanlaması

  Evinizde eğlence ve heyecanlı şarkı yarışmaları için Karaoke Puanlaması

  Karaoke Puanlaması ile Karaoke'ye neşe katın. Daha fazla gelişebilmek adına ya da arkadaşça rekabetlerde performansınızın değerlendirilmesine izin verin. Karaoke Puanlaması, söylediğiniz şarkıyı otomatik olarak değerlendirir ve performansınıza bağlı olarak komik bir resim görüntüler. Eğlencenin asla sonu gelmez.

 • Gelişmiş, derin bir bas deneyimi için DoubleBASS

  Gelişmiş, derin bir bas deneyimi için DoubleBASS

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  Dahili DTS ve Dolby Dijital dekoder, bir surround ses deneyimi ile şaşırtıcı doğallıkta bir ambiyans ve dinamik bir gerçekçilik sunmak için tüm altı kanallı ses verisini işleyerek harici bir dekoder kullanma gereksinimini ortadan kaldırır. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme özelliği sunar.

 • EasyLink, tek uzaktan kumandayla tüm EasyLink ürünlerini kontrol eder

  EasyLink, tek uzaktan kumandayla tüm EasyLink ürünlerini kontrol eder

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Filmlerde ve müzikte daha iyi duyulabilen sesler için Clear Voice

  Filmlerde ve müzikte daha iyi duyulabilen sesler için Clear Voice

  Bir sohbetin önemli anlarını ya da bir şarkının ilham veren sözlerini genellikle kaçırırsınız. DVD'yi, kaçan keyfi görmezden gelerek geri sarmak da eğlenceyi keser. Clear Voice, şarkıda veya konuşmada seslendirmelerin anlaşılırlığını belirgin bir biçimde artıran, yenilikçi bir ses teknolojisidir. Her kelimeyi duyabilmenizi, böylece izlediğinizden en büyük keyfi alabilmenizi sağlar.

 • WMV, DivX, WMA, MP3 ve JPEG dijital kamera fotoğraflarını oynatır

  WMV, DivX, WMA, MP3 ve JPEG dijital kamera fotoğraflarını oynatır

  Neredeyse istediğiniz tüm medya formatlarını oynatabilirsiniz - WMA, DivX, MP3 veya JPEG. Bunun eşsiz kolaylığını ve ortam dosyalarınızı TV ve ev sinema sisteminizde paylaşabilme lüksünü, oturma odanızın rahatlığında yaşayın.

 • CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL çalar

  CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL çalar

  Neredeyse istediğiniz her disk türünü oynatabilirsiniz - CD (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW veya DVD+R DL. Tüm disklerinizi bir cihazda oynatmanın eşsiz esnekliğini ve rahatlığını yaşayın.

 • Yerleştirme özgürlüğü için zemin hoparlörleri

  Yerleştirme özgürlüğü için zemin hoparlörleri
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: