USB Hi-Speed 2011

  2.1 Ev sineması

  Kompakt Hoparlörlerden Çıkan Güçlü Surround Ses

  Filmlerin, müziklerin ve TV programlarının keyfini açık hoparlör sürücülerinden yükselen muhteşem surround sesle çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kompakt Hoparlörlerden Çıkan Güçlü Surround Ses

kompakt bir hoparlörden

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • Blu-ray Disk, DVD, VCD, CD ve USB cihazlarını oynatır

  Blu-ray Disk, DVD, VCD, CD ve USB cihazlarını oynatır

  Blu-ray Disk, DVD, VCD, CD veya USB cihazları gibi hemen her türlü disk ve ortam formatını oynatır. Bunun eşsiz kolaylığını ve ortam dosyalarınızı TV ve ev sinema sisteminizde paylaşabilme lüksünü yaşayın.

 • En sevdiğiniz YouTube videolarına ve Picasa fotoğraflarına kolayca erişin

  En sevdiğiniz YouTube videolarına ve Picasa fotoğraflarına kolayca erişin

  YouTube videolarını ve Picasa fotoğraflarını TV'nizde görüntüleyin. Bilgisayarınızı açmanıza bile gerek kalmadan sayısız çevrimiçi videoyu geniş ekranda izleyin. Blu-ray disk oynatıcınızın veya ev sinema sisteminizin Wi-Fi üzerinden kablosuz olarak veya LAN konektör kablosuyla İnternet'e bağlı olduğundan emin olun. Sonra da arkanıza yaslanıp YouTube ve Picasa'nın tadını çıkarın.

 • Yüksek çözünürlüklü filmler ve üstün görüntü kalitesi için HDMI

  Yüksek çözünürlüklü filmler ve üstün görüntü kalitesi için HDMI

  HDMI, dijital çok kanallı sesin yanı sıra dijital HD görüntü de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyale dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak parazitten tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sunar. Artık standart çözünürlüklü filmler, daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek çözünürlükle izlenebilir.

 • iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  Ses girişi, ev sinema sistemiyle basit bir bağlantı kurarak müziğinizi doğrudan iPod/iPhone/iPad, MP3 çalar veya dizüstü bilgisayarınızdan kolayca dinlemenizi sağlar. Müziğinizi Philips Ev sineması sisteminin üstün ses kalitesiyle dinlemek için tek yapmanız gereken, ses cihazınızı Ses girişi jakına bağlamak.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • 300W RMS güç çıkışıyla film ve müzikler için mükemmel ses sunar

  300W RMS güç çıkışıyla film ve müzikler için mükemmel ses sunar
 • Net ses için açık sürücüler

  Net ses için açık sürücüler
Tüm teknik özellikleri gör
 • YouTube ve Picasa erişimi için yükseltme yapmak üzere www.philips.com/support adresini ziyaret edin.
 • Daha fazla bilgi için: www.philips.com/blu-ray

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: