DVD'li ev sinema sistemi

  Deneyiminizi geliştirin

  Bu şık ve az yer kaplayan tam dijital ev eğlence sistemi, yüksek kaliteli Dolby, DTS çok kanallı ses disklerinin tümünü oynatır. O yüzden, koltuğunuza uzanın ve kendinizi filmlerin ve müziklerin tatlı dalgalarına bırakın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Deneyiminizi geliştirin

surround sinema sesi ile

 • DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  Dahili DTS ve Dolby Dijital dekoder, bir surround ses deneyimi ile şaşırtıcı doğallıkta bir ambiyans ve dinamik bir gerçekçilik sunmak için tüm altı kanallı ses verisini işleyerek harici bir dekoder kullanma gereksinimini ortadan kaldırır. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme özelliği sunar.

 • Keskin, doğal görüntüler için 12 bit/108MHz video işleme

  Keskin, doğal görüntüler için 12 bit/108MHz video işleme

  12 bit Video DAC, orijinal görüntü kalitesinin tüm ayrıntılarını koruyan üstün bir Dijital-Analog Dönüştürücü'dür. İnce gölge ayrıntıları ve daha yumuşak renk geçişleri göstererek, daha canlı ve doğal bir görüntü elde edilmesini sağlar. Alışılmış 10bit DAC'in sınırları, özellikle büyük ekran ve projektörler kullanıldığında belirgin hale gelir.

 • DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX desteği sayesinde DivX video dosyalarını odanızın rahat ortamında izleyebilirsiniz. DivX formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 temelli bir video sıkıştırma teknolojisidir. DivX Ultra, DivX oynatımını bütünleşik altyazılar, çoklu seslendirme dilleri, çoklu parça ve menüleri birleştirerek tek bir kullanışlı dosya formatına dönüştürür.

 • Kolay kurulum için renk kodlu Easy-fit™ konektörler

  Kolay kurulum için renk kodlu Easy-fit™ konektörler

  Renk kodlu konektörler, hoparlörleri ve subwoofer'ı ev eğlence sisteminin merkezi ünitesine bağlamak için yalnızca konektörleri merkezi ünitenin arkasındaki aynı renkli arabirime takma yoluyla basit ve kullanıcı dostu bir çözüm sunar.

 • Gerçek ses için Geniş Spektrumlu Hoparlör Sistemi

  Geniş tayflı hoparlör, daha gerçekçi bir ses yaratmak için duyulabilen ses frekansının tamamını kapsar. Tüm ses aralığını üreten tek bir sürücü olduğundan, bu ses kaybını etkileyecek faz ve zaman bozulmasının minimumda kalmasıyla sonuçlanır.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Müzik: CD, MP3-CD, CD-R/RW ve Windows Media™ Audio

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

 • Müzik (MP3) çalabilen Picture CD (JPEG)

  Picture CD, üzerinde MP3 ve dijital resimlerinizi saklayabileceğiniz, CD-R veya CD-RW bir disktir. DVD oynatıcıya bir Picture CD koyduğunuzda, diskteki JPEG'lerinizi ve/veya MP3 dosyalarınızı gösteren bir ekran menüsü açılır. İzlemek istediğiniz müzik ve resim dosyalarını seçin ve çal düğmesine veya Tamam'a basın. Müziğiniz çalarken aynı anda TV'de resimlerinize bakabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: