Soundbar hoparlör

  Tüm TV'ler için güçlü ses

  Philips HTL6145C soundbar çok ince bir profille kaliteli ses ve güçlü bas özelliklerini birleştirir. Son derece ince olan subwoofer'ı sayesinde etkisini en üst düzeye çıkaracak şekilde istenilen yere yerleştirilebilir. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 1.499,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Soundbar hoparlör

2.1 CH kablosuz ince subwoofer, Bluetooth® aptX, AAC ve NFC, 1 HDMI girişi ve HDMI çıkışı ARC, Yalnızca 29, 8 mm kalınlığında HTL6145C/12 Benzer ürünler bul

Tüm TV'ler için güçlü ses

ince kablosuz subwoofer ile

 • Etkili bas için çift refleks sistemi

  Etkili bas için çift refleks sistemi

  Piyasadaki çoğu subwoofer'da tek bas portu ve tek sürücü bulunur; ancak daha etkili ve daha net bas için iki bas portu gerekir. İki bas portunun oluşturduğu daha geniş açık bölge hava akışını artırır ve daha çok bas sesi sağlarken bozulmayı azaltır. İki adet 6,5 inç sürücü ve iki adet bas portu ile çift bas refleks sistemi, normal subwoofer'ların sağladığı basa göre çok daha başarılıdır.

 • Crystal Clear Sound için birinci kalite yumuşak dome tweeter'lar

  Crystal Clear Sound için birinci kalite yumuşak dome tweeter'lar

  Philips Crystal Clear Sound ile sesin her türlü ayrıntısını, duyulması gereken ve sanatçı veya prodüktörün amaçladığı şekilde seçecek ve takdir edeceksiniz! Crystal Clear Sound, macera filmi, müzik veya canlı performans, her türlü ses kaynağını aynen, doğru bir şekilde ve bozulma söz konusu olmadan aynen üretir. Crystal Clear Sound bulunan Philips ev sinemaları, ses işlemeyi minimumda tutarak orijinal sesin saflığını korur. Sonuç olarak kulaklarınıza daha yüksek hassasiyette ses gelir.

 • Kablosuz müzik dinlemek için Bluetooth® (aptX® ve AAC)

  Kablosuz müzik dinlemek için Bluetooth® (aptX® ve AAC)

  Kablosuz müzik dinlemek için Bluetooth® (aptX® ve AAC)

 • Bluetooth eşleşmesi için NFC özellikli akıllı telefonlarla Tek Dokunuş

  Bluetooth eşleşmesi için NFC özellikli akıllı telefonlarla Tek Dokunuş

  Tek dokunuş NFC (Yakın Alan İletişimleri) teknolojisiyle Bluetooth cihazlarını kolayca eşleştirin. Hoparlörü açmak için NFC özellikli bir akıllı telefonu veya tableti hoparlörün NFC alanına dokundurun, Bluetooth eşleşmesini başlatın ve müzik akışını başlatın.

 • Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Philips Virtual Surround Ses, beşten az sayıda hoparlörden oluşan bir sistemden zengin ve derin bir surround ses elde edilmesini sağlar. Son derece gelişmiş mekansal algoritmalar, ideal 5.1 kanal ortamında ortaya çıkan ses özelliklerini orijinaline sadık kalarak üretir. Her türlü yüksek kaliteli stereo kaynağı gerçekçi, çok kanallı surround sese dönüştürülür. Üstelik odanızı dolduran zengin ses keyfini yaşamak için herhangi bir ekstra hoparlör, kablo veya hoparlör standı almanız gerekmez.

 • Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Dijitale geçin, müziklerinizin ve videolarınızın gerçek kalitesini keşfedin. Dolby Digital ve DTS Digital Surround, dijital müzik ve videoları canlandırıp güçlendirdiği için stereo müzik sesleri bile mükemmel çıkar. Böylece ev sineması hoparlörünüzle gerçek surround sesin keyfini sürebilirsiniz.

 • Yatay ve dikey yerleşim için ince kablosuz subwoofer

  Yatay ve dikey yerleşim için ince kablosuz subwoofer
 • Harika görüntü ve ses kalitesi için bir HDMI girişine bağlayın

  Oynatıcınızın bir ses HDMI girişini/çıkışını 3D olmayan AV alıcınıza bağlayarak muhteşem 3D görüntülerin ve kristal netlikte 5.1 veya 7.1 sesin tadını çıkarın.

 • Güçlü 320 W ses çıkışı

  Net ve yüksek tonlar veren 6 adet neodimyum woofer ve 2 adet birinci kalite yumuşak dome ile üstün kaliteli ses sağlanır. Toplam 320 W ses çıkışı ile güçlü 8 inç 220 W subwoofer bir araya getirilir. HTL6140 oldukça ince olmakla beraber olağanüstü ses üretir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: