Soundbar hoparlör

  Bluetooth akışı ile 3.1 Ch'den

  Daha iyi bir sinema deneyiminin yanı sıra Bluetooth üzerinden kablosuz müzik akışı için TV'nizi geliştirilmiş ses netliği ve sanal surround ses ile yükseltin. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 599,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Soundbar hoparlör

3.1 CH kablolu subwoofer, Bluetooth®, HDMI ARC, 150W HTL2183B/12 Benzer ürünler bul

Bluetooth akışı ile 3.1 Ch'den

benzersiz ses netliği

 • Üstün ses netliği için özel orta kanal hoparlörü

  Üstün ses netliği için özel orta kanal hoparlörü

  Orta kanal hoparlörü, ekranın ortasındaki konuşmacının ses frekanslarına özel bir hoparlördür. Bu tasarım, gelişmiş ses konumlandırma ve netlik sağlayarak filmlerin etkisini artırır.

 • Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Philips Virtual Surround Ses, beşten az sayıda hoparlörden oluşan bir sistemden zengin ve derin bir surround ses elde edilmesini sağlar. Son derece gelişmiş mekansal algoritmalar, ideal 5.1 kanal ortamında ortaya çıkan ses özelliklerini orijinaline sadık kalarak üretir. Her türlü yüksek kaliteli stereo kaynağı gerçekçi, çok kanallı surround sese dönüştürülür. Üstelik odanızı dolduran zengin ses keyfini yaşamak için herhangi bir ekstra hoparlör, kablo veya hoparlör standı almanız gerekmez.

 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde Bluetooth özellikli hoparlöre sahip iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri kolayca çalabilirsiniz.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3 müziğin keyfini çıkarın

  Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3 müziğin keyfini çıkarın

  Cihazınızı Philips Soundbar hoparlör üzerindeki USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Müziğiniz doğrudan cihazdan çalınacaktır. Artık önemli anlarınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  Ses girişi, Philips ev sinema sistemiyle basit bir bağlantı kurarak müziğinizi doğrudan iPod/iPhone/iPad, MP3 çalar veya dizüstü bilgisayarınızdan kolayca dinlemenizi sağlar. Müziğinizi Philips ev sineması sisteminin üstün ses kalitesiyle dinlemek için tek yapmanız gereken, ses cihazınızı Ses girişi jakına bağlamak.

 • Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Sezgisel dokunmatik panel kontrolleri, ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlar.

 • DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  Dahili DTS ve Dolby Dijital dekoder, ses bilgisinin altı kanalını da işleyerek harici dekoder kullanma gereğini ortadan kaldırır ve surround ses, şaşırtıcı doğallıkta bir atmosfer ve dinamik bir gerçekçilik sağlar. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme olanağı sağlar.

 • Televizyonunuzun önünde kusursuz görünmesi için alçak profil

  Televizyonunuzun önünde kusursuz görünmesi için alçak profil
 • Harici subwoofer aksiyona heyecan katar

  Harici subwoofer aksiyona heyecan katar
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: