USB Hi-Speed 2011

  HD Ortam oynatıcı

  TV'nizi Smart TV yapın

  Philips HD ortam oynatıcıyla uçsuz bucaksız multimedya içeriğini zahmetsizce keşfedin. Internet veya PC kitaplığınızdan üstün kaliteli videoların, müziğin ve fotoğrafların keyfini doğrudan TV'nizde çıkarın. Dosya dönüştürmeye gerek yoktur. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

HD Ortam oynatıcı

Net TV, Yerleşik WiFi, USB 2.0 HMP7001/12 Benzer ürünler bul

TV'nizi Smart TV yapın

 • Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınız üzerindeki DivX Plus HD, Internet üzerindeki HD video ve filmlerin keyfini doğrudan Philips HDTV veya PC'nizden çıkarmanıza olanak sağlayan en yeni DivX teknolojisini kullanmaktadır. DivX Plus HD, DivX Plus içeriklerin (bir MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkışına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekler. Gerçek HD dijital video için DivX Plus HD.

 • USB 2.0 konektör ve SD hafıza kartı yuvası

  USB 2.0 konektör ve SD hafıza kartı yuvası

  USB 2.0 ile fotoğraf, video ve MP3 müzik dosyalarını aktarmak için daha fazla kapasiteye erişmenin rahatlığını yaşayın ve yüksek hızın keyfini çıkarın. SD kart yuvasına bir SD kart takarak fotoğrafları, videoları ve MP3 müzik dosyalarınızı Philips oynatıcınızda saklamak için daha fazla kapasite elde edebilirsiniz.

 • Fotoğrafları çeşitli formatlarda görüntüleyin

  Fotoğrafları çeşitli formatlarda görüntüleyin

  Fotoğraflarınızı, JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP ve HD JPEG dahil çeşitli formatlarda ve doğrudan geniş ekranlı TV'nizde görüntüleyin! Oturma odanızı bir fotoğraf galerisine dönüştürün ve harika anılarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

 • SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

  SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

  Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri SimplyShare aracılığıyla büyük ekranda paylaşmanın tadını çıkarın.

 • Birden çok formatta video oynatın

  MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV(MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V gibi yüksek çözünürlüklü formatları içeren çok geniş bir video formatı aralığındaki videoları, dosya dönüştürme zahmetine katlanmanıza gerek kalmadan oynatmanın keyfini yaşayın. Herhangi bir videoyu veya filmi mükemmel sinema kalitesinde ve canlı surround sesle izlemeye başlamak için Play düğmesine basmanız yeterli olacaktır.

 • Sabit diskteki ortam içeriğini oynatın

  Rahatlayın ve dosya formatı uyumu kaygısı yaşamadan sabit diskinizdeki ortam içeriğinin keyfini çıkarın. Philips oynatıcınızın FAT32, FAT, vb. popüler HDD formatların çoğunu desteklediğini bilerek, içeriğinizi rahatça oynatın.

 • Farklı ortam dosyalarında bulunan müzikleri dinleyin

  Ses formatı ne olursa olsun, sevdiğiniz müzikleri dinleyin ve kristal netlikte sesin keyfini yaşayın. Philips oynatıcı, Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM ve WMA Pro gibi çok çeşitli ses formatlarına kolay erişim sağlar.

 • Bağlı ortamınıza kablosuz olarak ulaşmak için dahili Wi-Fi

  Dahili Wi-Fi ile ortam içeriğinize kablosuz olarak bağlanabilirsiniz. Gözlerinizi kısarak bilgisayar ekranına bakmaktan kurtulun ve oturma odanızın rahatlığında, arkanıza yaslanarak ortam dosyalarınızı TV'den izleyip dinleyin.

 • Bilgisayar ve ev ağı içeriğine göz atmak için DLNA PC Media Link

  DLNA PC Media Link, TV'nizin uzaktan kumandasını kullanarak bilgisayarınızdaki veya ev ağınızdaki video, fotoğraflara ve müzik içeriğine kolayca erişmenizi sağlar. Ortam oynatıcınızı ev ağınıza bağlayarak, DLNA onaylı tüm cihazlardaki içeriğe sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz Bir düğmeye basarak, bilgisayarınızın multimedya koleksiyonuna oynatıcınızda göz atın.

 • Çevrimiçi hizmetlere ve multimedyaya TV'nizden erişmeniz için Smart TV

  Smart TV 4 sütun üzerinde kolay ve kablosuz bir TV deneyimi sunuyor. Net TV TV'nizde zengin çevrimiçi uygulama seçeneklerini kullanmanızı sağlıyor: film kiralayın, kaçırdığınız dizileri izleyin ve sosyal ortamın tadını çıkarın. Kontrol Sizde Olsun: akıllı telefonunuz veya tabletinizle kanal değiştirin veya metin girin. Bilgisayar, telefon veya tabletinizden TV'nize fotoğraf, müzik ve video akışı gerçekleştirmek için SimplyShare'i kullanın.

 • TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Net TV

  Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi servislerin keyfini çıkarın. İstediğiniz zaman, Philips HD ortam oynatıcı üzerinden filmlerin, fotoğrafların, eğlendirirken öğreten bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini doğrudan TV'nizde çıkarın. Oynatıcınızı kablolu veya kablosuz bağlantı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Net TV servis sunumu, ülkeye bağlıdır ve kullanım koşullarına tabidir.
 • BBC iPlayer servisi, sadece İngiltere'dedir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: