Mikro jukebox

  Benim müziğim, benim yöntemim

  Kullanımı kolay GoGear Micro Jukebox HDD084 ile en sevdiğiniz MP3 veya WMA müziklerinizden keyif alın. Bir kredi kartının arkasına saklayabileceğiniz kadar küçüktür! SuperScroll gezinme özelliği sayesinde müziğinizi hızlıca bulun ve kolayca ses kayıtları yapın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Benim müziğim, benim yöntemim

Hareketliyken kullanımı en kolay jukebox

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

  Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

 • Küçük ve üzerinizde taşınabilir - sadece 45 gram ağırlığındadır

  Küçük ve üzerinizde taşınabilir - sadece 45 gram ağırlığındadır
 • SuperScroll™ dolaşım şarkıları daha çabuk ve basit bir şekilde bulur

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş listeler içinde dolaşırken kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya biraz daha sert basıp basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • SuperPlay™, tek dokunuşla zahmetsiz müzik kutusu sunar

  SuperPlay™, önce parça listeleri veya tek tek parçalar seçmekle uğraşmanıza gerek kalmaksızın hemen müziğin tadını çıkartmaya başlamanıza olanak verir. Müzik kitaplığının, Sanatçılar veya Albümler gibi ilk düzey kategorilerini işaretleyip Çal düğmesine basarak, bu kategoriler altındaki bütün müzikleri dinlemeye hemen başlayabilirsiniz. Müzik kutusu, kategorinin sıralama düzenine göre bütün müziği sırayla çalar. SuperPlay™ ile rastgele çalma ve tekrar çalma özelliklerini de birleştirebilir ve müzik keyfinizi daha da artırabilirsiniz.

 • Yükseltilebilir bellenim

  Yeni dahili yazılım güncellemeleriyle ürünleriniz güncel kalsın. Yeni özellikler, fonksiyonlar ve medya formatları gibi gelişmeler, Philips ürünleriyle en mükemmel deneyimleri yaşayabilmeniz için düzenli olarak size sunulur. Philips online destek sitesi otomatik ve süreli güncellemeleri e-posta yoluyla kolayca sağlar. Böylece ürününüzü yeni özellikler, fonksiyonlar ve medya formatlarıyla güncellemek için dahili yazılım sürümlerini kolayca araştırabilir ve yükleyebilirsiniz. En yeni güncellemeleri www.philips.com/support tan yükleyin ve ürününüzü en yeni dahili yazılımlarla güncelleyin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: