Mikro jukebox

    Mikro jukebox

    Üzerimde taşınabilir jukebox

    Hayatını hdd070 mikro audio jukebox ile renklendir. O kadar küçüktür ki bir kredi kartının arkasında görünmez. 1000'e kadar şarkı ve FM radyo her türlü durumunuza uyar. Takın, müziğinizi ve datalarınızı gün boyu yanınızda taşıyın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üzerimde taşınabilir jukebox

1000'e kadar şarkı ve FM radyo

  • SuperPlay™, tek dokunuşla zahmetsiz müzik kutusu sunar

    SuperPlay™, önce parça listeleri veya tek tek parçalar seçmekle uğraşmanıza gerek kalmaksızın hemen müziğin tadını çıkartmaya başlamanıza olanak verir. Müzik kitaplığının, Sanatçılar veya Albümler gibi ilk düzey kategorilerini işaretleyip Çal düğmesine basarak, bu kategoriler altındaki bütün müzikleri dinlemeye hemen başlayabilirsiniz. Müzik kutusu, kategorinin sıralama düzenine göre bütün müziği sırayla çalar. SuperPlay™ ile rastgele çalma ve tekrar çalma özelliklerini de birleştirebilir ve müzik keyfinizi daha da artırabilirsiniz.

  • SuperScroll™ dolaşım şarkıları daha çabuk ve basit bir şekilde bulur

    Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş listeler içinde dolaşırken kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya biraz daha sert basıp basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

  • Veri dosyalarınızı saklamak ve yanınızda taşımak için USB yığın depolama

    USB yığın depolama cihazları, dosyalarınızı kaydetmek, yedeklemek ve taşımak için kullanışlı bir yoldur. Cihazlar bilgisayarınıza USB bağlantısı üzerinden bağlanır ve herhangi özel bir yazılımın kurulmasını gerektirmez (yalnızca Windows 98 Me için sürücü yüklemek gerekir). Cihaz, Windows Explorer'da çıkarılabilir sürücü olarak otomatik olarak belirerek, dosyaları cihazınıza veya cihazınızdan sürükleyip bırakmanıza olanak sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
  • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
  • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
  • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
  • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
  • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: