Süper otomatik espresso makinesi

  Çok basit, çok lezzetli

  Philips’in birinci sınıf tek dokunuşlu espresso makinesi ile, tek bir düğmeye basarak lezzetli cappuccino elde edersiniz: süt, otomatik olarak köpürtülür ve kahvenize eklenir. Şık ve paslanmaz çelik tasarımı, makinenin her açıdan mükemmel görünmesini sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Çok basit, çok lezzetli

Mükemmel bir cappuccino veya macchiato için bir kere basın

 • Daha iyi lezzetler için ön hazırlama

  Daha iyi lezzetler için ön hazırlama

  Ön hazırlama öğütülmüş kahvenin asıl hazırlama işleminden önce eşit şekilde nemlendirilmesini sağlar. Bu sayede su öğütülmüş kahveye tamamen nüfuz eder ve Gaggia Espresso makineniz dengeli ve lezzetli bir Espresso için aromayı çıkarabilir.

 • Lezzetli bir cappuccino veya latte macchiato için bir kere basın

  Philips’in yeni espresso makinesi ile, tek bir düğmeye dokunarak cappuccino ve latte macchiato gibi lezzetli espresso çeşitleri hazırlarsınız. Çekirdekler, otomatik öğütücü tarafından her seferinde taze olarak çekilir. Ardından süt, otomatik olarak köpürtülür ve kahvenize eklenir, böylece buhar musluğunun altındaki sürahiyi sallamanıza gerek kalmaz. Dahası, benzersiz süt haznesi makine üzerine kolayca oturur, buzdolabında saklanabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sadece bir düğmeye basın ve kısa sürede, en sevdiğiniz espresso çeşidinin keyfini evde çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: