WardrobeCare

  Entegre ütü masası

  Daha az efor, daha iyi sonuçlar

  Philips Gardırop Bakımı GC9940/05, kurulumdan saklamaya kadar her aşamada işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Güçlü bir ütüyle kombine edilen aktif ütü masası evinizde profesyonel sonuçlar almanızı sağlar. Tüm faydaları görün

 • Daha az efor, daha iyi sonuçlar

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

WardrobeCare Entegre ütü masası

İkonik tekerlekli tasarım, katlanabilen masa GC9940/05 Benzer ürünler bul

Daha az efor, daha iyi sonuçlar

Entegre ütü sistemi

 • Zahmetsiz ütüleme için Çift Korumalı Kireç Önleme sistemi

  Çift Korumalı Kireç Önleme sistemi kirece karşı %99 oranında koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu kullanımı kolay kireç önleme sistemi sistemin kireçlenmesini önler ve kullanım ömrünü uzatır. Çift koruma, kirecin sisteme girmesini engelleyen özel kireç önleme kartuşları ve kartuşlar değiştirildiğinde gerçekleştirilen ekstra durulamayla sağlanır. Çift koruma sayesinde kireç konusunda endişe duymadan zahmetsiz ütülemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Üfleme ve vakumlama özellikli aktif ütü masası

  Mükemmel ütüleme sonuçlarına ulaşmak artık çok kolay. Aktif ütü masasında üfleme ve vakumlama özelliği sağlayan bir fan bulunur. Üfleme özelliği hatalı ütülemeden kaynaklanan kırışıkların yanı sıra koyu kumaşlardaki parlak bölgeleri önleyen, hafif ve narin kumaşlar için ideal olan bir hava yastığı üzerinde ütü yapmanızı sağlar. Vakumlama özelliği kumaşın ütü masasına sabitlenmesine yardımcı olur, böylece pantolon pililerinde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

 • Kolay ütüleme için gömleğin şekline uygun tasarım

  Artık gömlekleri ütülemek çok kolay. Ütü masasının bir tarafı gömlekler için özel tasarlanmış benzersiz şekli sayesinde gömlekleri kolay ve hızlı bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Gömlekler ütü masasının omuz biçimindeki kenarına mükemmel şekilde oturur ve böylece gömleği masa üzerinde daha az ayarlamayla ütüleyebilirsiniz. Gömleğin arkasının ve omuz bölgesinin tek seferde ütülenebilmesi hem zaman kazandırır hem de zahmetsiz bir ütüleme sağlar.

 • Benzersiz OptimalTemp: zahmetsiz ütüleme, ayarlama gerekmez

  Devrim niteliğindeki benzersiz OptimalTemp sistemi, kırışıklıkları etkin ve nazik bir biçimde gidermenize olanak sağlayacak şekilde tüm kumaşlar için mükemmel buhar ve sıcaklık kombinasyonunu üretir. Rahat, güvenli ve hızlı ütüleme sağlar. Sıcaklık veya buhar ayarlama gereksinimini, narin kumaşların yanması riskini ve farklı kumaş tipleri arasında geçiş yaparken ütüyü ısıtma ve soğutma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

 • Katlanır masalı şık tekerlekli tasarım

  Katlanır masalı şık tekerlekli tasarım. Philips Ev Tipi Profesyonel Ütüleme Sisteminin benzersiz tasarımı, bu çözümü pazardaki en kolay kurulan ve saklanan entegre ütü masası haline getirir*. *Lider rakip ürünle karşılaştırılarak test edilmiştir, SLG, Mayıs 2011.

 • Hızlı ütüleme: 6 bar'a kadar buhar basıncı, 120 g/dk buhar çıkışı

  Hızlı ütüleme: 6 bar'a kadar buhar basıncı, 120 g/dk buhar çıkışı

  6 bar'a kadar buhar basıncı ve 120 g/dk'ya kadar sürekli buhar çıkışı ile hızlı ütüleme olanağı sağlar. Güçlü performansı ve OptimalTemp Teknolojisi sayesinde, Ev Tipi Profesyonel Ütüleme Sistemleri pazardaki diğer entegre ütü masalarından daha hızlı ütülemeyi mümkün kılar.* *Lider rakip ürünle karşılaştırılarak test edilmiştir,SLG, Mayıs 2011.

 • Basınçlı buhar kazanlı ütüyle entegre ütü masası

  Basınçlı buhar kazanlı ütüyle entegre Philips ütü masası.

 • Dikey ütüleme ve buhar uygulama

  Dikey ütüleme ve buhar uygulama

Tüm teknik özellikleri gör

Bu ürün için aksesuarlar

Tüm aksesuarları görün
* Önerilen perakende satış fiyatı
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: