Ütüleme
Buhar Kazanlı Ütü
Maksimum 6 bar pompa basınçlı Buhar kazanlı ütü
YENİ

PerfectCare Performer Buhar kazanlı ütü

Maksimum 6 bar pompa basıncı, 350 grama kadar buhar püskürtme, 1, 8 L ayrılabilir su haznesi GC8711/20 Benzer ürünler bul
 • Ultra hızlı ütüleme için güçlü kesintisiz buhar

  • Philips Yeşil Logosu

  PerfectCare Performer

  Buhar kazanlı ütü

  GC8711/20 Benzer ürünler bul

  Philips PerfectCare Performer buhar kazanlı ütü, size çok basit, güçlü ve yakmayan bir ütüleme deneyimi sunar. Ürettiği güçlü kesintisiz buhar, kırışıkların kolaylıkla giderilmesi için kumaşa kesintisiz bir şekilde nüfuz eder. Tüm faydaları görün

 • Ultra hızlı ütüleme için güçlü kesintisiz buhar

  foundation-base.video.controls.play foundation-base.video.controls.pause
  foundation-base.video.flash.you-need-flash
  foundation-base.video.flash.click-here foundation-base.video.flash.to-download

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ultra hızlı ütüleme için güçlü kesintisiz buhar

Ayrılabilir 1,8 L su haznesi

 • 2 saate kadar ütü yapmanıza imkan veren 1,8 L ayrılabilir su haznesi

  2 saate kadar ütü yapmanıza imkan veren 1,8 L ayrılabilir su haznesi

  Su haznesini musluktan doldurmak için kolayca ayırabilirsiniz. Geniş doldurma deliği, yeniden doldurma işlemini hızlandırır. 1,8 L'lik su haznesi kapasitesi sayesinde hazneyi tekrar doldurmanıza gerek kalmadan 2 saate kadar ütü yapabilirsiniz.

 • 120 g/dk'ya kadar kesintisiz buhar

  120 g/dk'ya kadar kesintisiz buhar

  Buhar ne kadar fazla olursa ütüleme işlemi o kadar hızlı şekilde tamamlanabilir. Philips buhar kazanlı ütülerin sunduğu benzersiz teknoloji güçlü buhar üreterek ütüleme işlemini daha kolay, daha iyi ve daha hızlı hale getirir.

 • ECO modu ile enerji tasarrufu

  ECO modu ile enerji tasarrufu

  ECO modu kullanarak daha az buhar ile ütüleme sonuçlarından taviz vermeden enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

 • Maksimum 6 bar pompa basıncı

  Maksimum 6 bar pompa basıncı

  Buhar ne kadar fazla olursa ütüleme işlemi o kadar hızlı şekilde tamamlanabilir. Kesintisiz üretilen güçlü buhar giysilere derinlemesine nüfuz ederek ütüleme işlemini hızlandırır ve daha etkili kılar. Buhar miktarı ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilir.

 • Sıcaklık ayarı gerekmeden kottan ipekli kumaşlara kadar tüm kumaşları ütüleyin

  Sıcaklık ayarı gerekmeden kottan ipekli kumaşlara kadar tüm kumaşları ütüleyin

  "Artık sıcaklık ayarına gerek kalmadan kottan ipekli kumaşlara kadar tüm kumaşları ütüleyebilirsiniz. Ütülenebilir kumaşlarda yanma riski yaratmadığı garanti edilir. Hassas taban sıcaklığını kontrol eden 1) Gelişmiş Akıllı Kontrol İşlemcisi ile devrim niteliği taşıyan bir teknolojidir. Bu sayede sıcaklığı ayarlamanıza gerek kalmaz. 2) Compact ProVelocity buhar motoru hızlı ütüleme için daha fazla buhar üretir. Buhar kazanlı ütünüze kolay saklamaya olanak sağlayan kompakt bir tasarım kazandırır"

 • Musluk suyu ile kullanılabilir; ütüleme sırasında istediğiniz zaman yeniden doldurun

  Musluk suyu ile kullanılabilir; ütüleme sırasında istediğiniz zaman yeniden doldurun

  Buhar kazanlı ütünüz musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ütüleme sırasında haznedeki su bittiğinde beklemeden veya cihazı kapatmak zorunda kalmadan hazneyi kolayca doldurabilirsiniz.

 • Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz

  Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz

  Philips yenilikçi Akıllı Çip teknolojisinin ütülenebilir kumaşlarda yanma riski yaratmadığı garanti edilir. Ütünüzü ütüleme sırasında ütü istasyonuna geri koymanız gerekmez. Sıcak ütü tabanını ek altlık aksesuarı olmadan doğrudan giysilerin ya da pamuk ütü masası kılıfının üzerine bırakabilirsiniz. Ütülenebilir giysilerinize ya da ütü masasına zarar vermez. Bu sayede az bilek gücüyle çok daha kolay ütü yapabilirsiniz.

 • Kireç temizleme zamanını sesle ve ışıkla hatırlatan Smart Calc Clean sistemi

  Kireç temizleme zamanını sesle ve ışıkla hatırlatan Smart Calc Clean sistemi

  Smart Calc Clean sistemi, buhar kazanlı ütünüzü korumaya yönelik entegre bir kireç sökme ve temizleme işlevidir. Yaklaşık her 10 saatlik ütüleme sonrasında buhar kazanlı ütünüz sesle ve ışıkla kireç temizleme işlemini gerçekleştirmenizi hatırlatır. Calc Clean Haznesi, Calc Clean (Kireç Temizleme) işlemi sırasında ütünüzü haznenin üzerine yerleştirme kolaylığı sunar; böylece ütüyü tutarak bileğinizi yormazsınız. Temizleme işleminden sonra tüm kirli su haznede toplanır ve buhar kazanlı ütünüz tekrar kullanım için hazırdır.

 • Kesintisiz doldurma özelliğiyle 2 dakikada kullanıma hazır

  Kesintisiz doldurma özelliğiyle 2 dakikada kullanıma hazır

  Buhar 2 dakikada kullanıma hazır olur ve hazne, ütüleme sırasında istenildiği zaman doldurulabilir.

 • Bağımsız tekstil uzmanları tarafından test edildi ve onaylandı

  Bağımsız tekstil uzmanları tarafından test edildi ve onaylandı

  Bu ütü mükemmel ütüleme performansı bakımından DWI, IWTO, Woolmark gibi bağımsız tekstil uzmanı kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Woolmark Giysi Bakım programı, tüketicilerin The Woolmark Company tarafından yünlü ürünlerde kullanımı onaylanan kaliteli ürünleri ayırt edebilmesine olanak sağlar. Akıllı Çip teknolojisi sayesinde Philips, şimdiye kadar Woolmark Gold standardını almaya layık görülen tek markadır. Woolmark tarafından onaylanan giysi bakım ürünlerinin tüm yünlü kumaşlarda kullanıma uygun olduğuna emin olabilirsiniz.

 • CompatProVelocity Buhar Motoru ile her zaman kesintisiz buhar

  Yüksek basınç pompası, suyu su haznesinden ütüye taşır. Buhar bölmesinin içinde büyük miktarda su çok yüksek bir hızla hareket eder. Bu da su yoğunlaşması olmadan tabandan her zaman çok güçlü ve kesintisiz buhar gelmesini sağlar.

 • Philips'ten daha hafif buhar kazanlı ütü

  Devrim niteliğindeki ProVelocity teknolojisi ile buhar kazanlı ütünüzü her zamankinden daha kompakt hale getirdik. Kompakt buhar kazanlı ütünüz ütü masanıza kolayca uyum sağlar ve ütülemeyi kolaylaştırır. Ayrıca çok daha az yer kapladığı için buhar kazanlı ütünüzü kolayca saklayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: