IronCare

  Kireç önleyici kartuş

  Kireç önleyici kartuş*

  Kireç önleyici kartuş, IronCare kireç filtresi için uygundur. Kireç filtresinden optimum düzeyde performans almanızı ve mükemmel buhar çıkışı elde etmenizi sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

IronCare Kireç önleyici kartuş

Kireci %99 oranında temizler, IronCare için uygundur, 3 kartuşla gelir, Ultra hızlı filtreleme GC025/00 Benzer ürünler bul

Kireç önleyici kartuş*

IronCare kireç filtresi GC024 için uygundur

 • Ütünüz için kireci %99 oranında arıtılmış* su

  Ütünüz için kireci %99 oranında arıtılmış* su

  Kartuşa doldurulan iyon değiştirici reçine, musluk suyundaki tortuyu %99* oranında temizler ve ütü yapmak için kullanılabilecek arıtılmış su sağlar. *8,4 dH'de 25 L'den az su arıtıldığında

 • Ütünüzden sürekli buhar çıkışı sağlar

  Ütünüzden sürekli buhar çıkışı sağlar

  IronCare'in sağladığı minerallerinden arındırılmış su, ütü tabanı ve kaynatıcısı gibi bileşenlerde hızlı kireç birikiminin önlenmesine yardımcı olur. Kireç partiküllerinin buhar deliklerini tıkamaması ütünüzden sürekli buhar akışı alabilmenize ve çok daha keyifli bir ütü deneyimi yaşamanıza olanak sağlar.

 • Giysilerde kireç kalıntılarının birikmesini önler

  Giysilerde kireç kalıntılarının birikmesini önler

  Ekstra etkili kartuş ütüde kireç birikimini engeller. Artık ütü yaparken pahalı giysilerinizdeki kireç kalıntısı oluşumunu dert etmenize gerek yok. İyi ütülenmiş giysileriniz içinde çok güzel görüneceksiniz.

 • Suyu hızla filtreleyen ultra hızlı filtreleme

  Suyu hızla filtreleyen ultra hızlı filtreleme

  Kartuşun özel tasarımı, suyu kartuştan hızla geçirir ve zaman kaybetmeden ütü yapmaya başlamanızı sağlar. IronCare'i yanınıza alın ve ütünüzü lavaboya götürmek zorunda kalmadan, dilediğiniz zaman yeniden doldurun.

 • Renk değiştiğinde kartuşu değiştirin

  Renk değiştiğinde kartuşu değiştirin

  Kartuşun renk değişimi arıtma suyu miktarına bağlı olarak yukarıdan aşağı aşamalı olarak gerçekleşir. Kartuşun renginin maviden kahverengiye dönmesiyle kullanım ömrünün sonuna geldiğini anlayabilirsiniz. Kartuşun rengi tamamen kahverengiye döndüğünde kartuşu değiştirerek cihazının optimum performansla çalışmasını sağlayın.

 • 3 aya kadar ütüleme

  3 aya kadar ütüleme

  Bulunduğunuz yerdeki suyun sertlik derecesine ve ütünün haftalık kullanım saatindeki farklılıklara bağlı olarak, kartuşunuzun ömrü farklı olabilir. Bir kartuşla üç aya kadar ütü yapılabilir.

 • IronCare kireç filtresi için uygundur

  IronCare kireç filtresi için uygundur

  Yedek kartuş IronCare kireç filtrenizin optimum performansını sergilemesini sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • *16,8 dH'de 12 L'den az su arıtıldığında
 • *Philips GC5000 buharlı ütüde, 16,8 dH suyla, yalnızca kireç etkisiyle ilgili olarak test edildi
 • Ürünün, ambalajda görünene kıyasla daha koyu ve daha ıslak görünmesi mümkündür. Bunun nedeni en iyi performansı sergilemesi için ürüne demineralize su ile ön bakım yapılmasıdır.
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: