IronCare

  ütü için kireç filtresi

  Ütünüzün ömrünü uzattığı kanıtlanmıştır

  IronCare dört kata kadar daha uzun bir süre ütünüzün performansını optimum seviyede tutmak için musluk suyundaki kireci %99* oranında azaltır. Ütü işlemi için özel olarak tasarlanan bu kullanımı kolay filtreyle ütünüzün kirecini çözmek hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

IronCare ütü için kireç filtresi

Kireci %99 oranında temizler, Tüm ütüler için uygundur, 1 kartuş dahildir, Ultra hızlı filtreleme GC024/10 Benzer ürünler bul

Uyumlu Ürünler

Ütünüzün ömrünü uzattığı kanıtlanmıştır

4 kata kadar daha uzun ömür**

 • Ütünüz için kireci %99 oranında arıtılmış* su

  Kartuşa doldurulan iyon değiştirici reçine, musluk suyundaki tortuyu %99* oranında temizler ve ütü yapmak için kullanılabilecek arıtılmış su sağlar. *8,4 dH'de 25 L'den az su arıtıldığında

 • Ütünüzden sürekli buhar çıkışı sağlar

  IronCare'in sağladığı minerallerinden arındırılmış su, ütü tabanı ve kaynatıcısı gibi bileşenlerde hızlı kireç birikiminin önlenmesine yardımcı olur. Kireç partiküllerinin buhar deliklerini tıkamaması ütünüzden sürekli buhar akışı alabilmenize ve çok daha keyifli bir ütü deneyimi yaşamanıza olanak sağlar.

 • Giysilerde kireç kalıntılarının birikmesini önler

  Ekstra etkili kartuş ütüde kireç birikimini engeller. Artık ütü yaparken pahalı giysilerinizdeki kireç kalıntısı oluşumunu dert etmenize gerek yok. İyi ütülenmiş giysileriniz içinde çok güzel görüneceksiniz.

 • Suyu hızla filtreleyen ultra hızlı filtreleme

  Kartuşun özel tasarımı, suyu kartuştan hızla geçirir ve zaman kaybetmeden ütü yapmaya başlamanızı sağlar. IronCare'i yanınıza alın ve ütünüzü lavaboya götürmek zorunda kalmadan, dilediğiniz zaman yeniden doldurun.

 • Rahat kullanım için kaymayan tutma yeri

  Özel tasarlanan tutma yeri, ütünün su haznesini suyla doldururken kireç giderme filtresinin rahat şekilde tutulmasına yardımcı olur. Tutma yerinin pürüzlü dokusu, elleriniz nemli veya yaşken filtrenin kaymasını önler.

 • Renk değiştiğinde kartuşu değiştirin

  Kartuşun renk değişimi arıtma suyu miktarına bağlı olarak yukarıdan aşağı aşamalı olarak gerçekleşir. Kartuşun renginin maviden kahverengiye dönmesiyle kullanım ömrünün sonuna geldiğini anlayabilirsiniz. Kartuşun rengi tamamen kahverengiye döndüğünde kartuşu değiştirerek cihazının optimum performansla çalışmasını sağlayın.

 • 3 aya kadar ütüleme

  Bulunduğunuz yerdeki suyun sertlik derecesine ve ütünün haftalık kullanım saatindeki farklılıklara bağlı olarak, kartuşunuzun ömrü farklı olabilir. Bir kartuşla üç aya kadar ütü yapılabilir.

 • Tüm ütüler için uygundur

  IronCare buharlı ütü, buhar kazanlı ütü ve buhar üretici türündeki tüm ütüler için uygundur. Bu ütü yapma aksesuarı, Philips ütüleme cihazlarının yanı sıra diğer marka ütülerle de kullanılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • *16,8 dH'de 12 L'den az su arıtıldığında
 • *Philips GC5000 buharlı ütüde, 16,8 dH suyla, yalnızca kireç etkisiyle ilgili olarak test edildi

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: