MP3 Mini Hi-Fi Sistemi

  MP3 Mini Hi-Fi Sistemi

  Kesintisiz eğlence için

  FWM377, sınırsız müzik keyfi için 3 CD değiştirici, 30 saat kesintisiz çalma ve müziğinizi CD, kaset ve radyodan doğrudan USB cihazına dönüştürme özelliği sunuyor. Ayrıca, Max Ses ve Dinamik Bas Kuvvetlendirme özellikleriyle mükemmel bir ses sağlıyor!

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kesintisiz eğlence için

müziği anında dönüştürün ve dinleyin

 • Kolayca çoklu disk oynatımı için 3 disk değiştirici

  Kolayca çoklu disk oynatımı için 3 disk değiştirici

  Müzik çalma için üç disk değiştirici sayesinde cihazın içinde bulunan üç farklı CD arasında istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Bu kullanışlı özellik sayesinde sık sık CD değiştirme zahmetinden kurtulur, farklı türde müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

 • 30 saatlik MP3-CD müzik çalma

  30 saatlik MP3-CD müzik çalma

  MP3, "MPEG 1 Audio layer-3" teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound teknolojisi, tek bir dokunuşla bas sesleri güçlendirir, ses performansını en üst düzeye çıkarır ve en etkileyici dinleme deneyimini yaratır. Gelişmiş elektronik devre sistemi, var olan ses ve ses düzeyi ayarlarını yapar, bas sesleri ve ses düzeyini bozulmaya uğratmadan maksimum düzeye çıkarır. Elde edilen sonuç, hem ses spektrumunda hem de ses düzeyinde fark edilir bir yükselme ve ses gücünde her tür müziğe boyut ekleyen bir artıştır.

 • Derin bas deneyimi için 3 aşamalı Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Derin bas deneyimi için 3 aşamalı Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basarak birinci seviyeden üçüncü seviyeye kadar olan ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır! Bas seviyesini tarzınıza en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Ses düzeyi azaldığında genelde düşük bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • Daha büyük bir rahatlık için 40 istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha büyük bir rahatlık için 40 istasyon ayarlı dijital radyo

  Dijital radyo sayesinde Philips ses sisteminizdeki müzik arşivinize yeni müzik seçenekleri ekleyebilirsiniz. Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • 240W RMS toplam güç

  240W RMS toplam güç
 • 2 Yönlü Bas Refleks Hoparlör Sistemi ile güçlü ses

  2 Yönlü Bas Refleks Hoparlör Sistemi ile güçlü ses
 • Stereo kasetçalar

  Stereo kasetçalar
 • CD'lerden, radyodan ya da kasetten USB cihazına müzik kaydedin

  Bu akıllı özellikle, tüm müzik içeriğini portatif MP3 çalarınızdan Hi-Fi sisteminizde dinleyebilirsiniz. CD, kaset ya da radyo programlarından istediğiniz müzik içeriğini dönüştürün ya da sisteminizden doğrudan USB cihazınıza aktarın. Sevdiğiniz kasetleri saklayın ve içeriklerini bilgisayar kullanmadan MP3 formatına dönüştürün. Ayrıca, sevdiğiniz radyo programının sisteminizdeki zamanlayıcı kaydını önceden ayarlayabilirsiniz. Sistem, programı otomatik olarak USB cihazınıza kaydeder.

 • Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround™

  Incredible Surround, Philips'in geliştirdiği, ses alanını ciddi bir biçimde büyüterek sesin içinde kaybolmanızı sağlayan bir ses teknolojisidir. Gelişmiş elektronik faz kaydırması özelliğini kullanan Incredible Surround, sol ve sağ kanalın seslerini, iki hoparlör arasındaki sanal mesafeyi artıracak şekilde birleştirir. Daha geniş olan bu ses dağılımı, stereo efektlerini büyük ölçüde geliştirir ve daha doğal ses boyutları oluşturur. Incredible Surround, ek hoparlör kullanmaksızın, daha derin ve geniş bir surround ses elde etmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: