Mini Hi-Fi Sistemi

  Zengin ses deneyimiyle MP3 çalma

  Mükemmel zenginlikte ses sağlayan FWM35 MP3 Mini Hi-Fi Sistemiyle, tüm müzik gereksinimlerinizi karşılayın. Ek olarak en sevdiğiniz MP3-CD müziğinin 30 saatini kaydetme özgürlüğü ve kullanım kolaylığı, bu setin kullanımını bir keyfe çeviriyor! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Zengin ses deneyimiyle MP3 çalma

 • 30 saatlik MP3-CD müzik çalma

  30 saatlik MP3-CD müzik çalma

  MP3, "MPEG 1 Audio layer-3" teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • Kolayca çoklu disk oynatımı için 3 disk değiştirici

  Kolayca çoklu disk oynatımı için 3 disk değiştirici

  Müzik çalma için üç disk değiştirici sayesinde cihazın içinde bulunan üç farklı CD arasında istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Bu kullanışlı özellik sayesinde sık sık CD değiştirme zahmetinden kurtulur, farklı türde müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

 • Derin bas deneyimi için 3 aşamalı Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Derin bas deneyimi için 3 aşamalı Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basarak birinci seviyeden üçüncü seviyeye kadar olan ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır! Bas seviyesini tarzınıza en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Ses düzeyi azaldığında genelde düşük bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • 2 Yönlü Bas Refleks Hoparlör Sistemi ile güçlü ses

  2 Yönlü Bas Refleks Hoparlör Sistemi ile güçlü ses
 • 60W RMS toplam çıkış gücü

  Bu sistemde 60W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: