DVD Mini Hi-Fi sistemi

  Sanal surround ses ile müzik keyfi

  Şık ve çarpıcı FWD831, evinizin rahatlığında eğlence deneyiminizi zenginleştiren mükemmel bir ses çıkışı sağlıyor. Bu güçlü 3 yollu hoparlör sistemi ve Incredible Surround özelliğiyle ses deneyiminizi zenginleştirin.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sanal surround ses ile müzik keyfi

 • En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  Aşamalı Tarama, resmin dikey çözünürlüğünü iki katına çıkararak fark edilir şekilde daha net bir resim sağlar. Önce tek satırları daha sonra çift satırları taramak yerine, her iki alan birden aynı anda taranır. Maksimum çözünürlük kullanılarak, anında görüntünün tamamı oluşturulur. Bu o kadar hızlı gerçekleştirilir ki insan gözü daha keskin, titreşimsiz bir görüntü algılar.

 • DVD, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ve Picture CD çalar

  DVD, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ve Picture CD çalar

  Bu Philips oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ve Picture CD - tümünü bu oynatıcıda kullanabilirsiniz. SVCD, "Super VideoCD" için kullanılan bir kısaltmadır. Daha yüksek çözünürlük sayesinde çok daha net görüntüler sunan SVCD disklerin kalitesi VCD disklerden çok daha iyidir. CD(RW), en yaygın kullanılan tekrar yazılabilir CD formatına uyumlu CD sürücüsü için kullanılan kısaltmadır.

 • Daha büyük bir rahatlık için 40 istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha büyük bir rahatlık için 40 istasyon ayarlı dijital radyo

  Dijital radyo sayesinde Philips ses sisteminizdeki müzik arşivinize yeni müzik seçenekleri ekleyebilirsiniz. Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • Derin bas deneyimi için 3 aşamalı Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Derin bas deneyimi için 3 aşamalı Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basarak birinci seviyeden üçüncü seviyeye kadar olan ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır! Bas seviyesini tarzınıza en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Ses düzeyi azaldığında genelde düşük bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Dünyanın önde gelen dijital çok kanallı ses standartlarından biri olan Dolby Dijital, insan kulağının sesi işleyiş biçiminden yararlandığı için, gerçekçi bir mekan hissi veren muhteşem kalitede bir surround sesin tadını çıkarırsınız.

 • Karaoke ile evinizde sınırsız karaoke keyfi

  Karaoke ile evinizde sınırsız karaoke keyfi

  DVD oynatıcınızdaki Karaoke özelliği, sonsuz eğlence, maksimum ses ve şarkı söyleme zevki sunar. Sesinize 'eko' efekti ekleyerek performansınızı geliştirebilirsiniz. Perde kontrolleri, kendi ses aralığınıza en uygun ses perdesini seçmenize olanak verir.

 • Incredible Surround ™ ses performansını geliştirir

  Incredible Surround™ ses performansını genişleterek, tüm çevrenizde fazladan hoparlörler varmış izlenimini yaratır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: