Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Video CD Oynatma ve MP3 Çalma

 • Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Derin ve güçlü bas için wOOx hoparlör teknolojisi

  Derin ve güçlü bas için wOOx hoparlör teknolojisi

  wOOx teknolojisi, bas tonları diğer ses sistemlerindekinden daha tok ve derin hissetmenize ve duymanıza olanak veren, devrim niteliğinde bir hoparlör yaklaşımıdır. Özel hoparlör sürücüleri, wOOx bas yayıcıyla uyumlu çalışır ve ana sürücüyle tweeter arasındaki hassas ayar alt-orta frekanslardan yüksek frekanslara yumuşak geçiş sağlar. Çift süspansiyon ve tam simetrik katlı yapı, düşük ve hassas tonları, seste fark edilebilecek bir bozulma olmaksızın verir. wOOx, hoparlör kutusunun tam ses düzeyini kullanıp müziğin etkisini iyice güçlendirerek, olağanüstü derin ve dinamik bir bas ses üretir.

 • 3-aşamalı wOOx seviye kontrolü

  3-aşamalı wOOx seviye kontrolü
 • Sanal Atmosfer Kontrolü, ses düzenlerinin simülasyonunu sağlar

  Sanal Atmosfer Kontrolü (VAC) konser salonu, sinema, salon, disko gibi özel mekanların ya da ortamların akustik özelliklerini dijital olarak taklit ederek sanal bir ses ortamı oluşturur. Bu farklı ayarların ses atmosferini gerçeğe yakın bir biçimde oluşturarak VAC ile müzikten aldığınız keyif önemli bir ölçüde artacaktır.

 • Sanal Ortam Kontrolü, ses düzenlerinin simülasyonuna olanak verir

  Sanal Ortam Kontrolü (VEC), sanal bir ses ortamı yaratarak, dinleyicinin müziği, simüle edilen çeşitli ses düzenlerinde dinliyormuş gibi olmasını sağlar. VEC ses düzenleri, Salon, Sinema ve Konser Salonu gibi özel mekanların akustik etkisini dijital olarak taklit eder. VEC çeşitli ortamların ve düzenlerin akustik havasını yapay olarak üreterek en sevdiğiniz müzikten aldığınız zevki büyük ölçüde artırır.

 • Incredible Surround ™ ses performansını geliştirir

  Incredible Surround™ ses performansını genişleterek, tüm çevrenizde fazladan hoparlörler varmış izlenimini yaratır.

 • Görsel ses deneyimi için Etkileşimli Pano Göstergesi

  Etkileşimli Pano Göstergesi, ses seviyesi ölçeğine sahip, göze hoş gelen animasyonlu bir grafiktir. Göze hoş gelen bir pano arayüzü kullanarak, bir bakışta parça ve ses seviyesi bilgilerini görmenizi sağlar. Etkileşimli Pano Göstergesi, müzik çalarken, bir Floresan Lambalı Ekranla (FTD) Ses Seviye Birimi (VU) ölçeğini bütünleştirerek, ses seviyelerini, yararlı parça bilgilerini ve müziğin ses şiddeti aralığını gösterir. Hoş animasyonlu grafik görüntüler müziğin genel 'hissine' katkıda bulunur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: