USB 2.0 High-speed

  USB Flash Sürücü

  Veri paylaşma ve aktarma

  Philips USB flash sürücü mavi sürümü, verileri paylaşmanızın ve aktarmanızın kolay bir yoludur. Kullanışlı 16GB, bilgisayar ya da dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden belge, resim ve müzik gibi dosyalarınızı değiştirme ve paylaşma olanağı sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Veri paylaşma ve aktarma

Dosyalarınızı hızlı şekilde değiştirin!

 • Tüm dosyaların otomatik olarak sıkıştırılması, boş alanı arttırır

  USB flash sürücüye koyduğunuz tüm dosyaların otomatik olarak sıkıştırılmasıyla boş alanı artırın

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile hızlı veri aktarımı

  Yüksek veri aktarım hızı, geniş multimedya dosyalarınızı bilgisayarınızın sabit diskine kaydederken ortaya çıkan rahatsızlık verici bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 • PC ve UFD arasında dosya senkronizasyonu

  PC'nizdeki tüm dosyalarınızın senkronize edilmesiyle, sadece birkaç fare tıklamasıyla belgelerinize her yerden erişebilir ve üzerlerinde çalışabilirsiniz.

 • Kaybolması durumunda sürücünün geri getirilebilmesi için Kayıp detayları

  Bu benzersiz özellik, adres, telefon numarası ve e-posta adresi gibi iletişim bilgilerinizin USB flash sürücüye kaydedilmesini ve sürücüyü kaybetmeniz durumunda, bulan kişi tarafından size geri gönderilmesini sağlar.

 • Değerli, kişisel verilerinizi bir parola ile koruyun

  256 bit AES şifreleme içeren koruma parolası sayesinde, değerli kişisel bilgileriniz, sadece bir parola kullanımıyla izinsiz erişimden korunur.

 • Özel tasarlanmış kolay kullanımlı yazılım önceden yüklenmiştir

  USB flash sürücüden doğrudan çalışacak ve Koruma parolası, Dosya senkronizasyonu, Veri sıkıştırma, USB kayıp bulundu ve USB bilgileri gibi faydalı özelliklere erişim sağlayacak bütün bir yazılım paketi dahildir. Ayrıca, Taşınabilir Microsoft Outlook Express, Sık Kullanılanlar senkronizasyonu ve izsiz Internet gezinmesi için 30 günlük deneme ile birlikte gelir.

 • Çalışma göstergesi, dosya kopyalanırken yanar.

  Bir 'çalışma' göstergesi, sürücünün düzgün şekilde bağlı ve çalışmakta olduğunu gösterir, belleğe/bellekten dosya kopyalanırken gösterge daha hızlı yanıp söner.

 • Büyük veri dosyaları için 16 GB saklama kapasitesi

  Kullanışlı 16 GB kapasitesi sayesinde daha çok sayıda büyük dosyayı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın USB portu üzerinden paylaşabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: