Kapat Resim indirin

Görüntüler

Daha iyi temizlik için %40 daha fazla toz çekme

Yeni Philips PowerPro FC8766 torbasız elektrikli süpürge tek seferde daha fazla toz çekerek zeminlerin daha az zahmetle temizlenmesini sağlar. Siz de temizlik için harcayacağınız zamanı gerçekten sevdiğiniz şeylere ayırabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

Ürün özellikleri

 • AeroSeal başlık tek seferde daha fazla toz ve tüy çeker

  AeroSeal başlık, özel tasarımlı tabanıyla tek geçişte daha fazla toz ve tüy çekerken halınızın en derinlerindeki toza bile ulaşır. Optimum sızdırmazlık sayesinde toz, maksimum hava akışıyla siklonik hazneye taşınır.

 • PowerCyclone teknolojisi havayla tozu tek adımda ayırır

  PowerCyclone teknolojisi 3 etkili adımla en iyi temizlik sonuçlarını sağlar: 1) Hava PowerCyclone'a düz ve pürüzsüz hava girişi sayesinde yüksek hızla girer. 2) Eğimli hava geçişi havayı siklonik hazne içinde yukarı yönde ivmelendirir. 3) Siklonun üstündeki çıkış kanatları etkili bir şekilde tozu havadan ayırır.

 • Mükemmel temizlik sonuçları için 2100 Watt motor

  Güçlü 2100 Watt motor kusursuz temizlik sonuçları için 370 Watt'a varan emiş gücü üretir.

 • Kolay boşaltma için gelişmiş toz haznesi tasarımı

  Toz haznesinin özel tasarımı sayesinde, toplanan tozlar etrafa dağılmadan atılabilir. Toz, benzersiz bir şekle ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan haznenin tek bir tarafında toplanır ve çöp kovasına kolayca dökülür.

 • Daha az zahmetle daha çok temizlik

  10 m çalışma yarıçapı sayesinde daha az zahmetle daha fazla temizlik.

Hộ chiếu thân thiện với môi trường - Tổng quan thông số kỹ thuật môi trường của sản phẩm chúng tôi

Philips quan tâm đến môi trường và cộng đồng một cách tổng thể và hỗ trợ mạnh cho các sản phẩm có thiết kế thân thiện với môi trường.

* * Avrupa'nın en çok satan torbasız elektrikli süpürgesine kıyasla toz çekme sonuçları; testler, harici test kuruluşu tarafından DIN EN 60312/11/2008 uyarınca Ekim 2011'de halı üzerinde ortalama değerler üzerinden yapılmıştır

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: