Kapat Resim indirin

Görüntüler

Her zaman en yüksek emiş gücü*

Yeni Philips PowerPro Active elektrikli süpürge, Power Cyclone 4 teknolojisi sayesinde olağanüstü temizlik sonuçları sağlar. Gelişmiş toz bölmesi kolayca boşaltılır ve tozun dağılmasını engellemeye yardımcı olur.

Tüm teknik özellikleri gör

Ürün özellikleri

 • PowerCyclone 4 teknolojisi havayla tozu tek adımda ayırır

  PowerCyclone 4 teknolojisi, şu etkili adımları kullanarak tek geçişte mükemmel sonuçlar sağlar: 1) Hava PowerCyclone'a düz hava girişinden hızla girer. 2) Eğimli hava geçişi havadaki tozun ayrılması için havanın siklonik hazne içindeki yukarı yönlü hareketini hızlandırır.

 • Yüksek performans için 2000 Watt motor

  2000 Watt motor yüksek performans için 370 Watt maksimum emiş gücü üretir.

 • HEPA filtresi alerjiye sebep olan mikroskobik parazitleri yakalar

  Kıvrımlı HEPA filtre geniş bir filtre yüzeyine ve yüksek performansa sahiptir. Bu özellikler siklonik hava akımı ile bir araya gelerek çabuk tıkanmayı önler ve hem daha iyi hem de daha uzun ömürlü filtreleme sonuçları sağlar.

 • Kolay boşaltma için gelişmiş toz haznesi tasarımı

  Toz haznesinin özel tasarımı sayesinde, toplanan tozlar etrafa dağılmadan atılabilir. Toz, benzersiz bir şekle ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan haznenin tek bir tarafında toplanır ve çöp kovasına kolayca dökülür.

 • Ekstra uzun ergonomik tutma yeri sayesinde her köşeye ulaşır

  Bu ergonomik şekilli tutma yeri kullanım kolaylığı sağlar. Tutma yerinin ekstra uzun tasarımı her yere erişebilmenize imkan tanıyarak, ulaşılması zor bölgeleri kolayca temizlemenizi sağlar.

 • Kıl ve tüyleri kolayca almak için döner Mini Turbo Fırça

  Mini Turbo Fırça yastıklar ve diğer kumaşlardaki tüyleri, kılları (evcil hayvan) ve tozları kolayca temizler. Bu fırça evcil hayvan sahipleri için idealdir.

* Philips PowerPro Compact FC8470'e kıyasla toz çekme sonuçları, Ocak 2013'te şirket içinde yapılan testlere göre.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: