Kapat Resim indirin

Görüntüler

Her gün daha çevreci

Philips MiniVac EnergyCare 10,8 V elektrikli süpürge hafiftir ve güçlü, uzun ömürlü Lityum-İyon pil teknolojisine sahiptir. Verimli şarj sistemi, piller dolduğunda güç kullanımını keser; böylece enerji boşa harcanmaz.

Tüm Ödülleri Gör

Ürün özellikleri

 • Uzun ömürlü, hafif Lithium-Ion piller

  Philips Mini Vac ürününün güçlü Lithium-Ion (Li-Ion) pilleri standart Nikel-Kadmium (NiCd) pillere göre daha uzun süreli bir güce sahiptir. Li-Ion piller ayrıca oldukça hafiftir ve size daha keyifli bir temizlik deneyimi sağlar.

 • Fırça ve aralık temizleme başlığıyla şarj standı

  MiniVac'ın şarj standı fırça ve aralık temizleme başlığını tutar. Fırça başlığı, temizlik yaparken hassas yüzeylere zarar vermemenizi, aralık başlığı ise erişilmesi zor yerlere erişmenizi sağlar.

 • Piller dolduğunda şarj sistemi kapanır

  Verimli şarj sistemi, piller tamamen şarj olduğunda otomatik olarak kapanır. Bu nedenle, güç kullanmayı keser ve enerji tasarrufu sağlar. Diğer şarj sistemleri genellikle, piller tam olarak dolduktan sonra bile şarj etmeye devam eder ve enerji israfına neden olur.

 • Optimum filtreleme için 2 aşamalı torbasız siklonik sistem

  Torbasız siklonik hava akımı, optimum, yüksek emiş gücü ve kalıcı temizlik performansı sağlamak için kirlerin iç kısımda dönmesini sağlar. 2 aşamalı filtreleme sistemi, emilen kirlerin tekrar dışarıya çıkmasını engeller. İlk filtre çoğu kiri bloke ederken, ikinci filtre daha küçük toz parçacıklarını tutar.

 • Daha iyi toz çekme için aerodinamik başlık tasarımı

  Philips MiniVac'ın Aerodinamik başlık tasarımı en ince toz parçacıklarında bile optimum toz çekmeyi sağlamak için tasarlanmıştır. Başlığın ergonomik tasarımı, ulaşılması en zor bölgeleri bile rahatça temizlemenizi sağlar.

 • Yuvarlak kulp optimum tutuş sağlar

  Philips Mini Vac, optimum tutuş sağlayan yuvarlak bir kulpa sahiptir. Mini Vac'ı istediğiniz şekilde kavrayabilirsiniz. Yumuşak kauçuk kaplama ihtiyacınız olan sağlam tutuşu sağlar.

 • Tek adımda toz boşaltma için kolay bas-çıkar başlık

  Philips MiniVac elektrikli süpürgenin boşaltılması kolay ve hızlı, temizlenmesi hijyeniktir. Philips MiniVac'te tek aşamada kolaylıkla çıkan bir başlık bulunmaktadır dolayısıyla MiniVac'i kire dokunmaya gerek kalmadan boşaltabilirsiniz.

* Philips'in daha önceki modeli FC6050'ye kıyasla. Dahili test 2007 Philips Tüketici Yaşam Tarzı.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: