Portatif MP3-CD Çalar

  Portatif MP3-CD Çalar

  Süper ince ve dayanıklı tasarım

  Eşsiz kauçuk kapaklı süper ince ve ultra dayanıklı eXp5463 MP3-CD çalar duyularınızı hayretler içinde bırakacak. 80 saatlik kesintisiz MP3 ya da WMA müziğin keyfini çıkarın. LCD uzaktan kumanda ve birlikte verilen şarj cihazıyla muhteşem kolaylıklardan faydalanın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Süper ince ve dayanıklı tasarım

şarj cihazı ve taşınabilir uzaktan kumanda ile

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Az yer kaplayan ve kullanışlı şarj cihazı

  CD çalarınızı sadece bu az yer kaplayan ve kullanışlı şarj cihazına takarak şarj etmenin kolaylığını yaşayın. Her masaüstüne uygundur ve her yere konulabilir. AC/DC adaptörünü şarj cihazına taktığınızda, LED göstergesi kırmızıya dönecek ve size CD çalarınızın şarj olmakta olduğunu gösterecektir. CD çalardaki şarjlı piller tam olarak dolduğunda, LED göstergesi yeşile döner. Artık CD çalarınız tam güçtedir ve müziğin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

 • Magic ESP™ yolda atlamasız müzik için

  Magic Electronic Skip Protection™ MP3-CD çalarınız darbe almış ya da sıkışmış olduğunda dahi atlamasız müziğin garantisidir. Bu özelliğe sahip olan cihazlarda, MP3, WMA ve CDDA gibi müzik formatlarını saklayabilen akıllı bir elektronik tampon bulunur. Çalma esnasında, müzik düzenli olarak tampona beslenir. Cihaz sıkıştığında, müzik tampondan çalınmaya başlar ve bu esnada lazer şokun ortaya çıktığı noktaya tekrar odaklanır ve tamponu yeniden doldurmak için çalmayı tekrar başlatır. Magic Electronic Skip Protection™ dijital ses dosyasını bit hızına bağlı olarak atlamaya karşı uzun süreli koruma sağlayabilir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • 64 kbps WMA kodlamaya göredir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: