Portatif MP3-CD Çalar

  MP3 müzik keyfini atlama olmadan yaşayın

  eXp2465 MP3-CD çalarlarla havaya girin ve bir MP3-CD'den 10 saatlik atlamasız müziğin keyfini çıkarın. Bir klasik olan bu ürün, çift renkli ekran içerir ve kolay ve rahat müzik keyfi için mükemmel seçimdir.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

MP3 müzik keyfini atlama olmadan yaşayın

FM radyo kulaklıklar

 • 100 saniye Magic ESP™

  100 saniye Magic ESP™

  Magic Elektronik Atlama Koruması™ MP3-CD çalarınız siz koşarken veya hareket halindeyken sarsıntı ve sallanmaya maruz kalsa bile müziğin atlamamasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Magic Elektronik Atlama Korumas™ olan cihazların MP3 ve WMA gibi farklı müzik formatlarını saklayabilen akıllı bir elektronik arabelleği vardır. Arabellek hem içeriğini hem de lazer dönme hızlarını, müzik dinlemenin kesintiye uğramaması için otomatik olarak ayarlar.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Tek bir CD'de 10 saatlik MP3 müziğin keyfini çıkarın

  Tek bir CD'de 10 saatlik MP3 müziğin keyfini çıkarın
 • Tüm taşınır ses cihazlarında kullanılan FM tuner kulaklıkları

  FM tunerlu taşınır ses cihazınızı yanınıza almadan en sevdiğiniz FM tunerlarını her yerde dinleyebilme keyfini çıkarın. Kulaklıklarda dahili olarak bulunan bu radyo özelliği sayesinde FM müzik keyfini çıkarabilirsiniz. Ya da, kendi müziğinizi dinlemek için radyoyu kapatıp, kulaklıkları taşınır ses cihazınıza takabilirsiniz. Değiştirilebilir pili sayesinde 15 saate kadar kesintisiz FM müzik keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • 128 Kbps MP3 şifreleme değerine dayanarak belirtilmiştir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: