Fidelio

Philips Fidelio

Kablosuz surround sinema hoparlörleri

  Philips Fidelio

  Kablosuz surround sinema hoparlörleri

  Saniyeler içinde stereo'dan surround sese geçiş

  Philips Fidelio E6 kablosuz sinema hoparlörleri, çıkarılabilir hoparlörler ve subwoofer ile surround ses sunar. Özel merkez kanalı sayesinde ses net bir şekilde duyulur. Google Cast ve Spotify Connect ile kusursuz müzik keyfi sürebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Fidelio Kablosuz surround sinema hoparlörleri

5.1 CH kablosuz surround ses, Google Cast ve Spotify Connect, HDMI 4K-2K, Mekan yapılandırması E6/12 Benzer ürünler bul

Saniyeler içinde stereo'dan surround sese geçiş

Google Cast™ ve Spotify Connect ile

 • İstek Üzerine Surround - ayrılabilir kablosuz surround hoparlörler

  İstek Üzerine Surround - ayrılabilir kablosuz surround hoparlörler

  İşitme duyunuzu istediğiniz zaman üstün surround sese bırakın. Oyun ve filmlerinizde çok kanallı surround ses deneyimi elde etmek için kablosuz surround hoparlörleri sol ve sağ ana hoparlör ünitelerinden çıkarıp odanın arkasına yerleştirin. İşiniz bittiğinde müzik ve TV şovları için hoparlörleri yeniden takın. Benzersiz bir frekansta çalışan surround hoparlörlerle patentli kablosuz ses teknolojisi kullanıldığında ağ paraziti yaşanmaz. Sonuçta müzik ve filmler için kayıpsız ses kalitesine sahip, tamamen kablosuz bir surround sistem elde edilir.

 • Üstün ses netliği için özel orta kanal hoparlörü

  Üstün ses netliği için özel orta kanal hoparlörü

  Ses frekansları için özel olarak tasarlanan orta kanal hoparlörü, konuşmanın ekranın ortasından duyulmasını sağlar. Bu tasarım, gelişmiş ses konumlandırma ve netlik sağlayarak filmlerin etkisini artırır.

 • Mekan yapılandırması

  Mekan yapılandırması

  Benzersiz yenilik laboratuvarımız tarafından geliştirilen gelişmiş mekan yapılandırması işlevi, arka hoparlörlerin odada yerleştirildiği yerden bağımsız olarak mümkün olan en iyi ses dengesini sağlar. Bu işlev, etkinleştirildiğinde arka hoparlörlerin her birinin yerini tespit etmek için özel olarak tasarlanmış bir ton sinyali kullanır. Ardından bu bilgileri kullanarak mevcut hoparlör yerleşimi için en iyi ses dengesini tespit eder ve her bir hoparlörün sesini uygun şekilde ayarlar. Böylece, hoparlörler ideal konumun dışına yerleştirilmiş olsa bile dinleyicinin düzgün dengeli sesin keyfini çıkarmasını sağlar.

 • Google Cast ile telefondan hoparlöre kolayca müzik gönderin

  Google Cast ile telefondan hoparlöre kolayca müzik gönderin

  Favori müzik uygulamalarınızla yüksek kaliteli ve kusursuz oynatmanın keyfini çıkarın. Bu soundbar'ın yerleşik Google Cast özelliği sayesinde kişisel cihazınızdaki favori müzik uygulamalarınızı hoparlörlerinizden dinleyebilirsiniz. iPhone®, iPad®, Android telefon ve tablet, Mac® ve Windows® dizüstü bilgisayar veya Chromebook'tan akış gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kolay ağ kurulumu için Philips yardımcı uygulaması

  Kolay ağ kurulumu için Philips yardımcı uygulaması

  Kurulum ve yeni hoparlörlerinizi evdeki kablosuz ağınıza bağlamak ve yüksek kaliteli ses ve favori uygulamalarınızdan kusursuz oynatma deneyiminin keyfini çıkarmaya başlamak için Philips HCWeSet Manager uygulamasını kullanın*. *Müzik uygulamalarınızdan kablosuz müzik yayını yapabilmek için ağ kurulumunun yanı sıra hizmetler ve gizlilik anlaşması için de uygulamanın yüklenmesi zorunludur. *Spotify'dan müzik yayını yapmak üzere Connect'i kullanmak için Spotify Premium gerekir

 • Zahmetsiz uygulama deneyimi için Spotify Connect

  Zahmetsiz uygulama deneyimi için Spotify Connect

  Spotify Connect'i kullanarak akıllı cihazınızı bir uzaktan kumandaya dönüştürebilir ve evin herhangi bir odasından müzikleri kolayca arayabilir, keşfedebilir ve oynatabilirsiniz. Doğrudan bir Spotify bağlantısıyla buluttan müzik oynatabilir, böylece akıllı cihazınızı müziğinizi kesintiye uğratmaksızın aramalar, videolar için kullanabilir ve hatta menzilin dışına çıkabilirsiniz. Müzik için kullanılan enerji en aza indirildiğinden bu uygulama aynı zamanda daha fazla pil dostudur. Hazır listelerden yüksek örnekleme hızlarına kadar harika Spotify özelliklerinin hepsini kullanabilirsiniz. Yeni müzikleri keşfetmek ve en yüksek kaliteyle dinlemek için ihtiyaç duyduğunuz her şey burada.

 • Ultra HD içerik keyfi için HDMI 4K2K geçişi

  Ultra HD içerik keyfi için HDMI 4K2K geçişi

  HDMI 4K2K, HDMI 1.4 standardını içerir. Böylece, ultra yüksek çözünürlüklü (UHD) video içeriği desteklenir. Şu anda bu, en fazla 4096 piksel genişlik ve 2160 piksel yüksekliğe sahip olan veya standart bir 1080p HD ekranın dört katı olan 4K'yı ifade etmektedir. Bu terim, 3840 piksel genişlik ve 2160 piksel yüksekliğe sahip, nispeten düşük 4K çözünürlüğünü içerir. Her iki format da HDMI 1.4 yoluyla desteklenir. 4K ekranlar, ticari sinemaların çoğunda kullanılan yüksek kaliteyi ev sineması sistemlerine taşır. Bu standart, hoparlörlerin gelecekte de kullanılmasını sağlamak için 4K TV'nin gelişimine yönelik olarak entegre edilmiştir.

 • DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  Dahili DTS ve Dolby Dijital dekoder, ses bilgisinin altı kanalını da işleyerek harici dekoder kullanma gereğini ortadan kaldırır ve surround ses, şaşırtıcı doğallıkta bir atmosfer ve dinamik bir gerçekçilik sağlar. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme olanağı sağlar.

 • Crystal Clear Sound için birinci kalite yumuşak dome tweeter'lar

  Crystal Clear Sound için birinci kalite yumuşak dome tweeter'lar

  Philips Crystal Clear Sound ile sesin her türlü ayrıntısını, duyulması gereken ve sanatçı veya prodüktörün amaçladığı şekilde seçecek ve takdir edeceksiniz! Crystal Clear Sound, macera filmi, müzik veya canlı performans, her türlü ses kaynağını aynen, doğru bir şekilde ve bozulma söz konusu olmadan aynen üretir. Crystal Clear Sound bulunan Philips ev sinemaları, ses işlemeyi minimumda tutarak orijinal sesin saflığını korur. Sonuç olarak kulaklarınıza daha yüksek hassasiyette ses gelir.

 • Bluetooth eşleşmesi için NFC özellikli akıllı telefonlarla Tek Dokunuş

  Bluetooth eşleşmesi için NFC özellikli akıllı telefonlarla Tek Dokunuş

  Tek dokunuş NFC (Yakın Alan İletişimleri) teknolojisiyle Bluetooth cihazlarını kolayca eşleştirin. Hoparlörü açmak için NFC özellikli bir akıllı telefonu veya tableti hoparlörün NFC alanına dokundurun, Bluetooth eşleşmesini başlatın ve müzik akışını başlatın.

 • Gerçek surround ses için 5.1 Çok kanallı

  Dahili 6 amplifikatörlü E6 donanımlı 5.1 kanallar mükemmel ses kalitesi sunar. Aynı hoparlör kanallarını ve yapılandırmasını kullanan bu 5.1 sistemleri, bir önde sol ve sağ, bir orta kanala, iki surround kanala ve bir subwoofer'a sahiptir. Dolby digital pro-logic 2'yi destekler.

 • Stereo eşleştirme özellikli, bağımsız, taşınabilir hoparlörler

  Philips Fidelio E6'nın çıkarılabilir hoparlörleri, bunları tamamen bağımsız kılan bir bağımsız Bluetooth modülüne sahiptir. Bu sayede, müzik keyfinin tamamen özgür olması için ev içinde veya dışında her yere taşınabilir. Taşınabilir hoparlörlerin her biri, her yerden güçlü ses sunar. Tek bir Bluetooth hoparlör veya bir stereo kablosuz Bluetooth hoparlör çifti olarak kullanılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bu hoparlör için Spotify premium hesabı gerekir.
 • Müzik hizmetinin kullanılabilirliği ülkeye bağlıdır. Ayrıntılar için lütfen ilgili müzik hizmeti web sitesini ziyaret edin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: