HDMI ve USB bağlantılı DVD oynatıcı

  HDTV için mükemmel ortak

  HDMI dijital video ve ses bağlantısı olan bu Philips DVD oynatıcının etkisini hissedin. Yüksek Çözünürlüklü görüntü (720p/1080i/1080p) teknolojisi sizi içine çekerken farklı bir ev eğlence sistemi dünyasına adım atın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

HDMI ve USB bağlantılı DVD oynatıcı

HDMI 1080p, DivX Ultra, Karaoke DVP5996K/51 Benzer ürünler bul

HDTV için mükemmel ortak

Yüksek çözünürlüklü HDMI 1080p

 • DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX videolarının gelişmiş oynatımı için DivX Ultra Sertifikalı

  DivX desteği sayesinde DivX video dosyalarını odanızın rahat ortamında izleyebilirsiniz. DivX formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 temelli bir video sıkıştırma teknolojisidir. DivX Ultra, DivX oynatımını bütünleşik altyazılar, çoklu seslendirme dilleri, çoklu parça ve menüleri birleştirerek tek bir kullanışlı dosya formatına dönüştürür.

 • HDMI 1080p, daha net görüntüler için yüksek tanımlamaya geliştirme

  HDMI 1080p, daha net görüntüler için yüksek tanımlamaya geliştirme

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Progresif Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • Evinizde eğlence ve heyecanlı şarkı yarışmaları için Karaoke Puanlaması

  Evinizde eğlence ve heyecanlı şarkı yarışmaları için Karaoke Puanlaması

  Karaoke Puanlaması ile Karaoke'ye neşe katın. Daha fazla gelişebilmek adına ya da arkadaşça rekabetlerde performansınızın değerlendirilmesine izin verin. Karaoke Puanlaması, söylediğiniz şarkıyı otomatik olarak değerlendirir ve performansınıza bağlı olarak komik bir resim görüntüler. Eğlencenin asla sonu gelmez.

 • Tek dokunuşla CD'den USB hafızaya MP3 oluşturma

  Tek dokunuşla CD'den USB hafızaya MP3 oluşturma

  En sevdiğiniz CD'lerin içeriğini, Philips ürününüzde MP3 dosyalarına dönüştürün ve bir USB kablosu aracılığıyla doğrudan USB belleğinizde ya da taşınabilir medya oynatıcınızda depolayın. Oturma odanızda, bir PC olmaksızın, hatta CD çalınırken MP3 dosyaları oluşturma rahatlığının keyfini çıkarın.

 • EasyLink, tek uzaktan kumandayla tüm EasyLink ürünlerini kontrol eder

  EasyLink, tek uzaktan kumandayla tüm EasyLink ürünlerini kontrol eder

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s üzerine çıkarak 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • WMV, DivX, WMA, MP3 ve HD JPEG fotoğraflarını oynatır

  WMV, DivX, WMA, MP3 ve HD JPEG fotoğraflarını oynatır

  Neredeyse istediğiniz tüm medya formatlarını oynatabilirsiniz - WMX, DivX, WMA, MP3 veya yüksek çözünürlüklü JPEG. Bunun eşsiz kolaylığını ve ortam dosyalarınızı TV ve ev sinema sisteminizde paylaşabilme lüksünü, oturma odanızın rahatlığında yaşayın.

 • Bilgisayarınızdan film için Windows Media Video oynatma

  Bilgisayarınızdan film için Windows Media Video oynatma

  Windows Media Video oynatma ile bilgisayarınızdaki video dosyalarını TV'de izleyebilirsiniz. Artık arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte bu dosyaların keyfini çok daha kolay çıkarabilirsiniz. Gözlerinizi kısarak bilgisayar ekranına bakmaya veda edin ve arkanıza yaslanarak en sevdiğiniz WMV dosyalarının tadını TV ekranında çıkarın; oturma odanızın rahatlığında.

 • Surround ses için 5.1 kanal ses çıkışı

  Surround ses için 5.1 kanal ses çıkışı
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: