Sabit disk/ DVD kaydedici

  Pixel Plus ile deneyiminizi geliştirin

  En üstün A/V deneyimini sağlayan en kaliteli Sabit Disk/DVD Yazıcı. Her şeyden öte GUIDE Plus+ rahatlığı.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Pixel Plus ile deneyiminizi geliştirin

 • Daha keskin detaylar, derinlik ve netlik için Pixel Plus

  Daha keskin detaylar, derinlik ve netlik için Pixel Plus

  Pixel Plus teknolojisi, TV alıcısı, uydu alıcısı girişi, DVD kayıtları ve DVD oynatma gibi çeşitli kaynaklardan gelen tüm sinyallerin görüntü kalitesini artırma amaçlı bir yöntemdir. İşlenen sinyallerinin görüntü kalitesi analiz edilir ve parazitlerin derecesine bağlı olarak, patenti Philips'e ait olan parazit giderme, süreye bağlı düzeltme ve keskinlik artırma işlemleri, çıkış sinyaline otomatik olarak uygulanır. Bunun sonucunda, herhangi bir HDMI TV'den ve Philips Pixel Plus TV'lerindeki HDMI çıkışından mükemmel bir görüntü kalitesi elde edilir.

 • Tek bir kabloyla kolay bağlantı için HDMI dijital çıkışı

  Tek bir kabloyla kolay bağlantı için HDMI dijital çıkışı

  HDMI, Yüksek Çözünürlüklü Çoklu Ortam Arayüzü ifadesinin kısaltmasıdır. Dijital HD görüntünün yanı sıra dijital çok kanallı ses de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyallere dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak gürültüden tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sunar. HDMI, (Digital Video Interface - Dijital Video Arayüzü) DVI ile geriye dönük olarak tam uyumludur.

 • 1080i satıra kadar gelişmiş çözünürlük için Video Geliştirme

  Video Geliştirme ile DVD'nin kullandığı SD (Standart Tanımlı) görüntü sinyallerinin çözünürlüğünü HD'ye (Yüksek Tanımlı) yükseltebilir böylece daha keskin ve gerçekçi görüntü sayesinde daha çok detay görebilirsiniz. Elde edilen HD görüntü çıkış sinyalleri HDMI (Yüksek Tanımlı Multimedya Arayüzü) aracılığıyla bir HD ekrana beslenebilir.

 • Doğrudan kayıt için Dahili Dijital TV Tuner

  Dahili DVB-T tuner, izlemek ya da kaydetmek için Dijital Global TV'lere ulaşabilmenizi sağlar. Görüntü sinyali, yüksek görüntü kalitesini korumak için, arada herhangi bir analog basamak olmadan dijital olarak tutulur.

 • Set üstü kutudan TV programlarının 5.1 kanal ses kaydı

  Dijital 5.1 ses kaydı, uydu alıcıları gibi çok kanallı dijital kaynaklardan, videoyla birlikte orijinal sesi de DVD'ye kaydetmenizi sağlar. Bu kayıtlar daha sonra çok kanallı olarak yalnızca Philips Kaydedici'de veya Stereo olarak herhangi bir DVD oynatıcıda oynatılabilir.

 • Guide Plus+ elektronik ekran üstü TV kılavuzu

  GUIDE Plus+ bir Elektronik Program Kılavuzu – size önünüzdeki birkaç gün TV'de neler olduğunu gösteren ve bir düğmeye basarak DVD kaydedicideki zaman ayarlayıcıyı ayarlamanızı sağlayan bir ekran üstü TV kılavuzudur.

 • One Touch Pause Live TV görüntüyü anında dondurur

  Pause Live TV size mutlak kontrol sağlar. Kaydedici açıldığında, geniş dahili hafıza, istediğiniz an duraklatmanıza, tekrar oynatmanıza ya da kaydetmenize olanak tanıyarak, izlediğiniz programı otomatik olarak kaydetmeye başlar. Ara vermeniz gerekiyorsa, 'canlı' TV programını sadece tek düğmeye dokunarak durdurabilir ve size uygun bir anda izlemeye devam edebilirsiniz.

 • Çift Medya, DVD+-R/RW, DVD+R DL üzerine kolaylıkla kaydeder

  Philips DVD Kaydediciler, DVD+R/RW, DVD-R/RW ve DVD+R DL diskler üzerinde kayıt yapabilme olanağı sağlayan "çift medya" kayıt özelliğini destekler. Artık herhangi bir disk satın alabilirsiniz; Philips kaydedici, her zaman, diğer tüm DVD oynatıcılarda oynatılabilen tamamen uyumlu kayıtlar oluşturacaktır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: