DVD oynatıcı/kaydedici

  DVD oynatıcı/kaydedici

  Kolay kayıt

  Yüksek Tanımlama çıkışlı DVD kaydedici

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kolay kayıt

 • Tek bir kabloyla kolay bağlantı için HDMI dijital çıkışı

  Tek bir kabloyla kolay bağlantı için HDMI dijital çıkışı

  HDMI, Yüksek Çözünürlüklü Çoklu Ortam Arayüzü ifadesinin kısaltmasıdır. Dijital HD görüntünün yanı sıra dijital çok kanallı ses de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyallere dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak gürültüden tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sunar. HDMI, (Digital Video Interface - Dijital Video Arayüzü) DVI ile geriye dönük olarak tam uyumludur.

 • Çift katmanlı disklere 12 saate kadar kayıt yapın

  Çift katmanlı disklere 12 saate kadar kayıt yapın

  Bazı DVD kaydedici modellerinde bulunan 12 saat kayıt modu, çift katmanlı bir DVD+R diske 12 saate kadar video kaydetmenize olanak verir.

 • Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  IEEE 1394 ve FireWire olarak da bilinen i.Link, tüm ses ve video sinyallerini tek bir kablo üzerinden dijital olarak, görüntü ve ses kalitesinde kayıp olmaksızın taşır. i.Link dijital video girişi ile ev videolarınızı orijinal dijital görüntü kalitelerinde kopyalayabilirsiniz.

 • Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  ShowView sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, ShowView numarasını girmektir. Bu numara, en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli tek bir koddur ve çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilir.

 • SmartAlgo kayıt kalitesini ve uyumluğunu garantiler

  SmartAlgo™, diskin formatı veya kalitesinden bağımsız olarak kaliteli kayıtlar yapmayı sağlar. Patentli kendi kendine öğrenerek uyarlanan teknolojisi, kullanılan disk için optimum yazma stratejisini seçer. Bu da, kaydın güvenilirliğini önemli ölçüde artırır, kayıt anında sıfır hata sağlar ve oynatma uyumluluğunu garantiler.

 • Doğrudan USB, fotoğraf ve müzikleri flash sürücülerinden oynatır veya kopyalar

  Cihazınızı sadece Philips DVD sisteminin USB portuna bağlayın ve ister doğrudan USB üzerinden oynatmayı seçin ister dijital müziğinizi veya fotoğraflarızı seçin ve daha sonra oynatmak için cihazdan DVD'ye kaydedin. Artık en sevdiğiniz anları aileniz ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • Çift Medya, DVD+-R/RW, DVD+R DL üzerine kolaylıkla kaydeder

  Philips DVD Kaydediciler, DVD+R/RW, DVD-R/RW ve DVD+R DL diskler üzerinde kayıt yapabilme olanağı sağlayan "çift medya" kayıt özelliğini destekler. Artık herhangi bir disk satın alabilirsiniz; Philips kaydedici, her zaman, diğer tüm DVD oynatıcılarda oynatılabilen tamamen uyumlu kayıtlar oluşturacaktır.

 • MP3, WMA, JPEG, DivX 3.11/4.x/5.x/6 çalar

  Birden çok format çalabilme özelliği sayesinde, MP3, WMA, JPEG ve popüler DivX dijital medya formatı gibi birçok dosya formatını çalabilir ve en üst düzeyde dinleme ve izleme keyfi elde edebilirsiniz. DivX oynatma özelliği ile sıkıştırılmış yüksek kalite DivX video içeriğini bilgisayarınız dışında da izleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 • VPS/ PDC, bir TV programını tam olarak başından sonuna kadar kaydeder

  ’VPS’ (Video Programlama Sistemi) ve ’PDC’ (Program Dağıtım Kontrolü) ile, TV istasyonu programlanmış kaydın başlangıç ve uzunluğunu kontrol eder. Bu demektir ki, TV programı beklenenden daha erken başlasa ya da daha geç bitse dahi, kayıt cihazınız kendisini doğru zamanlarda açar ve kapatır.

 • Kullanımı kolay grafik kullanıcı arayüzü

  Basit bir zamanlayıcı kaydından daha gelişmiş düzenleme özelliklerine kadar, tüm fonksiyonları büyük bir kolaylıkla keşfedin. Kullanımı kolay grafik arayüzü sayesinde herkes bu kaydediciyi kullanabilir. Ekran üstü menüler akıllıca düzenlenmiştir ve anlaması kolaydır. Bunlara ek olarak gerektiği yerde kılavuz metinler de sağlanmıştır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: