DVD oynatıcı/kaydedici

  DVD oynatıcı/kaydedici

  Kolay kayıt

  Çift medya, DivX ve i.Link özellikli küçük boyutlu DVD kaydedici

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kolay kayıt

 • Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  IEEE 1394 ve FireWire olarak da bilinen i.Link, tüm ses ve video sinyallerini tek bir kablo üzerinden dijital olarak, görüntü ve ses kalitesinde kayıp olmaksızın taşır. i.Link dijital video girişi ile ev videolarınızı orijinal dijital görüntü kalitelerinde kopyalayabilirsiniz.

 • Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  ShowView sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, ShowView numarasını girmektir. Bu numara, en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli tek bir koddur ve çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilir.

 • VPS/ PDC, bir TV programını tam olarak başından sonuna kadar kaydeder

  ’VPS’ (Video Programlama Sistemi) ve ’PDC’ (Program Dağıtım Kontrolü) ile, TV istasyonu programlanmış kaydın başlangıç ve uzunluğunu kontrol eder. Bu demektir ki, TV programı beklenenden daha erken başlasa ya da daha geç bitse dahi, kayıt cihazınız kendisini doğru zamanlarda açar ve kapatır.

 • Çift Medya, DVD+R/RW ve DVD-R/RW diskler üzerine rahatlıkla kayıt yapar

  Philips DVD Kaydediciler, DVD+R/RW ve DVD-R/RW diskler üzerine kayıt yapabilme olanağı sağlayan 'çift medya' kayıt özelliğini destekler. Artık herhangi bir disk satın alabilirsiniz, Philips kaydediciniz her zaman diğer tüm DVD oynatıcılarla çalınabilen tamamen uyumlu kayıtlar oluşturacaktır.

 • SmartAlgo kayıt kalitesini ve uyumluğunu garantiler

  SmartAlgo™, diskin formatı veya kalitesinden bağımsız olarak kaliteli kayıtlar yapmayı sağlar. Patentli kendi kendine öğrenerek uyarlanan teknolojisi, kullanılan disk için optimum yazma stratejisini seçer. Bu da, kaydın güvenilirliğini önemli ölçüde artırır, kayıt anında sıfır hata sağlar ve oynatma uyumluluğunu garantiler.

 • Kullanımı kolay grafik kullanıcı arayüzü

  Basit bir zamanlayıcı kaydından daha gelişmiş düzenleme özelliklerine kadar, tüm fonksiyonları büyük bir kolaylıkla keşfedin. Kullanımı kolay grafik arayüzü sayesinde herkes bu kaydediciyi kullanabilir. Ekran üstü menüler akıllıca düzenlenmiştir ve anlaması kolaydır. Bunlara ek olarak gerektiği yerde kılavuz metinler de sağlanmıştır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: