DVD oynatıcı/kaydedici

  Kolay kayıt

  Bu eşsiz DVD Kaydedici ile en sevdiğiniz TV programlarını dijital kalitede kaydedin, DivX dahil her film formatını izleyin.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kolay kayıt

 • Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  ShowView sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, ShowView numarasını girmektir. Bu numara, en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli tek bir koddur ve çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilir.

 • Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  IEEE 1394 ve FireWire olarak da bilinen i.Link, tüm ses ve video sinyallerini tek bir kablo üzerinden dijital olarak, görüntü ve ses kalitesinde kayıp olmaksızın taşır. i.Link dijital video girişi ile ev videolarınızı orijinal dijital görüntü kalitelerinde kopyalayabilirsiniz.

 • VPS/ PDC, bir TV programını tam olarak başından sonuna kadar kaydeder

  ’VPS’ (Video Programlama Sistemi) ve ’PDC’ (Program Dağıtım Kontrolü) ile, TV istasyonu programlanmış kaydın başlangıç ve uzunluğunu kontrol eder. Bu demektir ki, TV programı beklenenden daha erken başlasa ya da daha geç bitse dahi, kayıt cihazınız kendisini doğru zamanlarda açar ve kapatır.

 • Tek katmanlı DVD+R/RW veya DVD-R/RW üzerine 6 saate kadar kaydedin

  Belirli DVD kaydedici modellerinde bulunan 6 saat kayıt modu, tek katmanlı bir DVD+R/RW ve DVD-R/RW diske altı saate kadar video kaydetmenize olanak verir.

 • Çift Medya, DVD+R/RW ve DVD-R/RW diskler üzerine rahatlıkla kayıt yapar

  Philips DVD Kaydediciler, DVD+R/RW ve DVD-R/RW diskler üzerine kayıt yapabilme olanağı sağlayan 'çift medya' kayıt özelliğini destekler. Artık herhangi bir disk satın alabilirsiniz, Philips kaydediciniz her zaman diğer tüm DVD oynatıcılarla çalınabilen tamamen uyumlu kayıtlar oluşturacaktır.

 • 2.0 Dolby Dijital Kodlama ile kaliteli ses kaydı

  Dolby Dijital tüm DVD-Video disklerde kullanılan gelişmiş bir dijital ses kodlama teknolojisidir. Philips DVD kaydediciler sesi aynı formatta saklar, dolayısıyla herhangi bir DVD oynatıcıyla tam uyumludur. Kalitesi, analog video kaydedicilerinkinden üstündür.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Müzikli slayt gösterisiyle fotoğraflar(JPEG)

  Fotoğrafları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmayı daha eğlenceli hale getirin! Arka planda müzik çalarken bir fotoğraf slayt gösterisini çalıştırın.Bu Philips ürünü, JPEG resimlerle MP3 müziğin eş zamanlı gösterimini destekler.Müzikli slayt gösterici için kullanılan dosyaların aynı medya aygıtında saklandığından emin olun. En sevdiğiniz MP3 müziği seçin ve JPEG resimlerden oluşan bir slayt gösterisini başlatın.

 • Müzik: CD, CD-R/RW ve MP3-CD

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: