Sabit disk/ DVD kaydedici

  Sabit disk/ DVD kaydedici

  Sabit Disk/ DVD Kaydedici

  Nerede saklayacağınız endişesi olmadan sabit diske kaydedin. İstediklerinizi DVD'de, kalıcı kalitede saklayın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sabit Disk/ DVD Kaydedici

 • Canlı bir TV anını tek dokunuşla yeniden yaşamak için Anında Tekrar

  Canlı bir TV anını tek dokunuşla yeniden yaşamak için Anında Tekrar

  Anında Tekrar ile, sihirli film anlarını ve süper spor sahnelerini istediğiniz an yeniden yaşayabilirsiniz. Tek düğmeye dokunuşunuzla, sabit disk son 30 saniyeyi tekrar oynatacaktır. Daha da geriye atlamak için düğmeye tekrar basmanız yeterli olacaktır.

 • Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  IEEE 1394 ve FireWire olarak da bilinen i.Link, tüm ses ve video sinyallerini tek bir kablo üzerinden dijital olarak, görüntü ve ses kalitesinde kayıp olmaksızın taşır. i.Link dijital video girişi ile ev videolarınızı orijinal dijital görüntü kalitelerinde kopyalayabilirsiniz.

 • Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  ShowView sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, ShowView numarasını girmektir. Bu numara, en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli tek bir koddur ve çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilir.

 • One Touch Pause Live TV görüntüyü anında dondurur

  Pause Live TV size mutlak kontrol sağlar. Kaydedici açıldığında, geniş dahili hafıza, istediğiniz an duraklatmanıza, tekrar oynatmanıza ya da kaydetmenize olanak tanıyarak, izlediğiniz programı otomatik olarak kaydetmeye başlar. Ara vermeniz gerekiyorsa, 'canlı' TV programını sadece tek düğmeye dokunarak durdurabilir ve size uygun bir anda izlemeye devam edebilirsiniz.

 • Sonunu kaydederken başını izlemek için FlexTime

  FlexTime'la sabit diskin çok yüksek hızı sayesinde, bir programı kaydedilmeye devam ederken izleyebilirsiniz.

 • VPS/ PDC, bir TV programını tam olarak başından sonuna kadar kaydeder

  ’VPS’ (Video Programlama Sistemi) ve ’PDC’ (Program Dağıtım Kontrolü) ile, TV istasyonu programlanmış kaydın başlangıç ve uzunluğunu kontrol eder. Bu demektir ki, TV programı beklenenden daha erken başlasa ya da daha geç bitse dahi, kayıt cihazınız kendisini doğru zamanlarda açar ve kapatır.

 • Çift Medya, DVD+R/RW ve DVD-R/RW diskler üzerine rahatlıkla kayıt yapar

  Philips DVD Kaydediciler, DVD+R/RW ve DVD-R/RW diskler üzerine kayıt yapabilme olanağı sağlayan 'çift medya' kayıt özelliğini destekler. Artık herhangi bir disk satın alabilirsiniz, Philips kaydediciniz her zaman diğer tüm DVD oynatıcılarla çalınabilen tamamen uyumlu kayıtlar oluşturacaktır.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Fotoğraflar: Picture CD (JPEG)

  Birden çok formatlı çalma/oynatma yeteneği, salonunuzun rahatlığı içinde resimlere bakmanıza ve çoğu disk formatını çalabilmenize/oynatabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Müzik: CD, CD-R/RW ve MP3-CD

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: