docking hoparlörü

  Gerçek duyarlılığı deneyimleyin

  Philips DS9000/12 docking hoparlör müzik hakkında değer verdiğiniz her şeye ulaşmanızı sağlıyor. Özel bileşenler ve doğal ahşaptan üretilmiş olup, iPhone/iPod/iPad müziklerinden gerçek bir keyif almanızı ve orijinaline yakın bir ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Gerçek duyarlılığı deneyimleyin

bu docking hoparlörle

 • Duyulabilir spektrumun tamamen üretilmesini sağlayan pasif geçiş

  Duyulabilir spektrumun tamamen üretilmesini sağlayan pasif geçiş

  Pasif geçiş tasarımı sayesinde müziği tamamen saf, doğal ve eksiksiz haliyle dinleyebilirsiniz. Karmaşık mühendislik çalışmaları sonucunda, ses frekanslarının duyulabilir spektrumunun tamamına ait parçalar birbirinden ayrılmakta ve uygun sürücüye gönderilmektedir. Sürücünün frekans tepkisini aşan sinyaller hiçbir şekilde gönderilmediğinden, ses kalitesi büyük ölçüde geliştirilir ve bozulma düzeyi azaltılır. Özel elektronik bileşenlerle birlikte pasif geçiş tasarımı sesi orijinaline sadık kalarak, eksiksiz ve tutarlı bir şekilde üretir.

 • En iyi ses netliği için saf dijital ses işleme teknolojisi

  En iyi ses netliği için saf dijital ses işleme teknolojisi

  Gelişmiş saf dijital ses işleme teknolojisi, iPhone/iPod cihazlarındaki analog ses çıkışını kullanan docking müzik çalarlarda bulunan geleneksel analog ses işleme teknolojisine göre mükemmel bir ses performansı sunar. iPhone/iPod cihazının dijital ses çıkışını alıp döngünün her aşamasında dijital işleme teknolojisini uygulayarak çok daha yüksek bir Sinyal-Gürültü oranı elde edilmesini sağlar. Sonuçta, mükemmel dengeye sahip üstün bir ses netliği ortaya çıkar.

 • Arkadan aydınlatmalı kontrol panelini çalıştıran mesafe sensörü

  Arkadan aydınlatmalı kontrol panelini çalıştıran mesafe sensörü

  Üst sınıftaki birçok ses cihazı, müzikten en yüksek keyfi almak ve gücün ses üretimine yönlendirilmesini sağlamak için ekranı kapatma özelliğine sahiptir. Mesafe sensörü özelliğiyle bu keyfi yaşayabilirsiniz. Cihazdan uzaklaştığınızda fonksiyon tuşlarının ışığı otomatik olarak kısılır. Ellerinizi yaklaştırdığınızda, fonksiyon tuşları yanarak müziği kolayca kontrol etmenizi sağlar.

 • Kılıfında olsa bile Tüm iPod/iPhone ürünleri dock'a bağlanabilir

  Kılıfında olsa bile Tüm iPod/iPhone ürünleri dock'a bağlanabilir

  Akılcı bir tasarıma sahip olan yaylı dock bağlantı portuna, özel adaptör gerektirmeden tüm iPod veya iPhone cihazları takılabilir. Dahası, kılıf takılıyken bile çalıştığından, tek yapmanız gereken iPod veya iPhone'unuzu takmak. Artık müziğinizin keyfini gerçekten karmaşıklık olmadan çıkarabilirsiniz.

 • Gerçeğe yakın ses kalitesi sunan sürücüler

  Gerçeğe yakın ses kalitesi sunan sürücüler

  Philips docking hoparlörü istasyon bağlantılı hoparlörde bulunan ve müzik seti hoparlörü konseptinde kullanılan yüksek kaliteli bir dönüştürücü olan halka tipi radyatörlü tweeter, yüksek frekanslı sesi mükemmel netlikte ve tüm detaylarıyla üretir. Bozulma olabilecek en düşük seviyeye indirgenirken, müzikteki en küçük nüansların bile tam anlamıyla hissedilmesi sağlanır.

 • Derin bas sesler için hassas ayarlanmış bas boruları

  Derin bas sesler için hassas ayarlanmış bas boruları

  Her bir woofer için ayarlanan cömert 3L akustik ses düzeyi ile arkadan çıkışlı hassas ayarlanmış bas boruları arasındaki tam uyum sayesinde böylesine küçük bir hoparlörden gerçekten etkileyici ve derin bir bas performansı ede edilir. Sonuç: benzersiz gerçekçilikte, derin bir dinleme deneyimi.

 • Kristal netlikte mükemmel ses için SoundCurve

  Kristal netlikte mükemmel ses için SoundCurve

  Bu Philips docking hoparlörünün dikkatlice tasarlanan eğimli arka kapağı, ses üretimi için son derece verimli bir akustik yapı oluşturur. Eğim, hoparlör kabininin dayanıklılığını artırırken, iç rezonansı önemli ölçüde azaltır ve ses titremesi ile bozulmasını önler. Kristal netlikte mükemmel ses keyfini çarpıcı görünüme sahip hoparlörlerde çıkarın.

 • İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  Ücretsiz uygulama bir dizi harika özelliği docking hoparlörünüze ekler. Hava durumunu görebilir, saati öğrenebilir ve hatta en sevdiğiniz resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. DockStudio ayrıca dünyanın dört bir yanından binlerce İnternet radyo istasyonunu dinlemenizi sağlar. Uygulama yeni görüntü stilleri ve işlevlerle güncellenecektir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: