M1X-DJ ses sistemi

  • KA

  M1X-DJ ses sistemi

  KARIŞTIRIN, OYNATIN, PAYLAŞIN

  Philips M1X-Dj ile DJ'ler gibi karışık parçalar ve listeler hazırlayın, istediğiniz cihazda oynatın ve müziğinizi paylaşın. Arkadaşlarınızı şaşırtacak inanılmaz setler oluşturun ve Lightning konektörü/Bluetooth ile şarkılarınızı çalın. Muhteşem partiler için müziğinizi istediğiniz yere yanınızda götürün. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 1.299,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

M1X-DJ ses sistemi

Bluetooth®, ve Lightning konektörü, DJ kontrolleri, Çift Ses Girişi, 60 W Bas yayıcı DS8900/10 Benzer ürünler bul

KARIŞTIRIN, OYNATIN, PAYLAŞIN

 • wOOx teknolojisi bozulma olmaksızın zengin ve net bir ses üretir

  wOOx teknolojisi bozulma olmaksızın zengin ve net bir ses üretir

  wOOx teknolojisi, bas tonları diğer ses sistemlerindekinden daha tok ve derin hissetmenize ve duymanıza olanak veren, devrim niteliğinde bir hoparlör yaklaşımıdır. Özel hoparlör sürücüleri, wOOx bas yayıcıyla uyumlu çalışır ve ana sürücüyle tweeter arasındaki hassas ayar alt-orta frekanslardan yüksek frekanslara yumuşak geçiş sağlar. Çift süspansiyon ve tam simetrik katlı yapı, düşük ve hassas tonları, seste fark edilebilecek bir bozulma olmaksızın verir. wOOx, hoparlör kutusunun tam ses düzeyini kullanıp müziğin etkisini iyice güçlendirerek, olağanüstü derin ve dinamik bir bas ses üretir.

 • Sorunsuz diskjokey 2 uygulama entegrasyonu

  Sorunsuz diskjokey 2 uygulama entegrasyonu

  iPad'inizde de setinizde olduğu kadar rahat bir şekilde karışık parçalar ve listeler hazırlamak için iPad'inizi Algoriddm diskjokey 2 iPad uygulamasına bağlayın. iPad müzik kitaplığınızdan karışık parçalar ve listeler oluşturmak için büyük scratch tekerlerini, crossfader'ları ve set kontrollerini kullanın. Ya da bırakın Automix modu sizin için bütün zor işleri yapsın. Kolay kullanımı ve gelişmiş çoklu dokunmatik karıştırma özellikleriyle Algoriddm diskjokey 2 uygulaması karışık parça ve listeler hazırlamayı çaylaklardan ustalara kadar herkes için kolay bir hale getirir.

 • Üstün kalite scratch tekerleri ve crossfader'lar

  Üstün kalite scratch tekerleri ve crossfader'lar

  Büyük dokunmatik ve dokunmaya duyarlı jog tekerleri size vinilde karışık parçalar veya listeler oluşturuyormuşsunuz hissi verir ve inanılmaz scratch performansı için özel olarak tasarlanmıştır

 • Benzersiz ses netliği için Bluetooth ile yayın yapma

  Benzersiz ses netliği için Bluetooth ile yayın yapma

  Bluetooth®, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

 • Seyahat sırasında koruma için çevrilebilir kontrol paneli

  Seyahat sırasında koruma için çevrilebilir kontrol paneli

  Karışık parçalar ve listeler hazırlamadığınız veya performans sergilemediğiniz zamanlarda kontrol panelini çevirip M1X-DJ'i Bluetooth hoparlör olarak kullanın. Böylece rahatlayıp dinlenebilir ve müziğinizi dinleyebilir ya da kendinizi partiye verebilirsiniz.

 • Daha iyi taşınabilirlik için taşıma askısı ve dayanıklı tasarım

  Daha iyi taşınabilirlik için taşıma askısı ve dayanıklı tasarım

  Yalnızca omuz askısını takın, omzunuza atın ve yola çıkın. M1X-DJ ses sistemi havayolu el bavulu boyutlarındadır. Böylece yeteneklerinizi yurt dışında da sergileyebilirsiniz. Dayanıklı tasarımı sayesinde içi ve dışı üst üste pek çok partiyi atlatabilecek kadar sağlamdır ve siz yoldayken güvende kalması için kontrolleri çevrilebilir.

 • Ses çıkışı ile harici hoparlörlere ve amplifikatörlere bağlayın

  M1X hoparlörleri olmadan bile, dünyanın dört bir yanındaki partilerde mükemmel bir performans sunacak güç için M1X-DJ'i ses çıkışı bağlantısını kullanarak herhangi bir harici hoparlöre veya amplifikatöre bağlayın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: