Bluetooth

  Bluetooth® özellikli docking hoparlör

  Evinize yakışan ses

  Bluetooth akışı ile kablolardan kurtulun ve bu Philips DS3500/12 docking hoparlörle müzik, oyun ve video deneyiminden daha fazla faydalanın. iPod/iPhone/iPad cihazınızı USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayın. Güç için fişe takın veya pil kullanın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bluetooth® özellikli docking hoparlör

iPod/iPhone/iPad için, Pille/AC gücüyle çalışan DS3500/12 Benzer ürünler bul

Evinize yakışan ses

Ses tutkusu

 • DBB ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruma

  DBB ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruma

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Tüm iPod/iPhone/iPad ürünleri dock'a bağlanabilir, kılıfında olsa bile

  Tüm iPod/iPhone/iPad ürünleri dock'a bağlanabilir, kılıfında olsa bile

  Bu Philips hoparlörün akılcı bir tasarıma sahip olan yaylı dock bağlantı portuna, özel adaptör gerektirmeden tüm iPod veya iPhone cihazları takılabilir. Dahası, kılıf takılıyken bile çalıştığından, tek yapmanız gereken iPod veya iPhone'unuzu takmak. Artık müziğinizin keyfini gerçekten karmaşıklık olmadan çıkarabilirsiniz.

 • Derin bas sesler için hassas ayarlanmış bas boruları

  Derin bas sesler için hassas ayarlanmış bas boruları

  Her bir woofer için ayarlanan cömert 3L akustik ses düzeyi ile arkadan çıkışlı hassas ayarlanmış bas boruları arasındaki tam uyum sayesinde böylesine küçük bir hoparlörden gerçekten etkileyici ve derin bir bas performansı ede edilir. Sonuç: benzersiz gerçekçilikte, derin bir dinleme deneyimi.

 • İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  Ücretsiz uygulama bir dizi harika özelliği docking hoparlörünüze ekler. Hava durumunu görebilir, saati öğrenebilir ve hatta en sevdiğiniz resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. DockStudio ayrıca dünyanın dört bir yanından binlerce İnternet radyo istasyonunu dinlemenizi sağlar. Uygulama yeni görüntü stilleri ve işlevlerle güncellenecektir.

 • iPod/iPhone/iPad için uygun tasarım

  iPod, iPhone ya da iPad'inizi bağladığınızda bağlantı istasyonu mükemmel görünür. Cihazı çıkardığınızda şık görünümünden hiçbir şey kaybetmez. Diğer bağlantı istasyonlarının aksine, bu Fidelio bağlantı istasyonu bir cihaz bağlı olsa da olmasa da muhteşem görünmek için tasarlanmıştır. Bu göz alıcı bağlantı istasyonuyla rafınıza ya da masaüstünüze şıklık katın.

 • Saf dengeli ses için neodimyum hoparlörler

  Neodimyum, ses bobinlerinde daha yüksek hassasiyette güçlü bir manyetik alan, daha iyi bas tepkisi ve saf, dengeli bir ses kalitesi elde etmek için en iyi malzemedir.

 • USB üzerinden iPod/iPhone/iPad cihazınızla PC senkronizasyonu

  Bağlayın, oynatın, senkronize edin ve şarj edin! iPod, iPhone veya iPad cihazınız şarj olurken ve USB aracılığıyla bilgisayarınızla senkronize edilirken siz en sevdiğiniz müzikleri dinleyin ve rakipsiz kullanım kolaylığıyla üstün ses kalitesinin keyfini çıkarın. Harika melodileri şarj sorunu olmadan kesintisiz dinleyin.

 • Bluetooth ile mükemmel oyun ses efektleri

  Oyun deneyimi, mükemmel ses efektleri yoksa asla tam olarak yaşanmış sayılmaz. Sesin son derece güçlü gelmesini sağlayan Philips docking hoparlörü sayesinde artık akıllı telefon ya da herhangi bir taşınabilir cihazdaki oyunlarınız daha da heyecan verici olabilir. Tüm sesleri yüksek ve net bir şekilde duyun ve oyun deneyiminize renk katın. Üstelik bunu Bluetooth ile son derece kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Sadece taşınabilir cihazınızla docking hoparlörünüz arasında kablosuz Bluetooth bağlantısı kurun ve oyunun keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: