docking hoparlörü

  docking hoparlörü

  Evinize yakışan ses

  Lightning konektörüyle iPhone 5 ve en yeni iPod modelleriyle uyumlu olan DS3400 docking hoparlörü, iPod/iPhone'unuz şarj olurken kristal netliğinde sesle müzik çalar. Maksimum kullanım esnekliği için AC adaptörü veya pil gücü tercihlerinin keyfini sürün. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 229,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

docking hoparlörü

ve Lightning konektörü, iPod/iPhone için, 10 W, Pil veya AC ile çalışma DS3400/12 Benzer ürünler bul

Evinize yakışan ses

 • Lightning konektörüyle hızlı şarj ve müzik çalma

  Lightning konektörüyle hızlı şarj ve müzik çalma

  Yeni Lightning konektörüyle iPod/iPhone'unuzu şarj ederken müzik dinleme keyfini yaşayın! Cihazınızı doğrudan hoparlöre yerleştirerek özenle seçtiğiniz şarkıları harika ses kalitesiyle dinleyin. Cihazınız müzik çalarken bir yandan da hızla şarj olduğu için pilin bitmesinden endişe etmenize gerek kalmaz.

 • İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz ClockStudio uygulaması

  İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz ClockStudio uygulaması

  Ücretsiz uygulama bir dizi harika özelliği docking hoparlörünüze ekler. Hava durumunu görebilir, saati öğrenebilir ve hatta en sevdiğiniz resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. ClockStudio ayrıca dünyanın dört bir yanından binlerce İnternet radyo istasyonunu dinlemenizi sağlar. Uygulama yeni görüntü stilleri ve işlevlerle güncellenecektir.

 • Taşınabilir müzik cihazınız için ses girişi

  Taşınabilir müzik cihazınız için ses girişi

  Ses girişi bağlantısı, Ses girişi içeriğinin taşınabilir ortam oynatıcılardan doğrudan çalınmasına olanak verir. Ses sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarma avantajı sunmasının yanı sıra, yapmanız gereken tek şey taşınabilir MP3 çalarınızı ses sistemine takmak olduğundan Ses girişi son derece kullanışlıdır.

 • DBB ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruma

  DBB ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruma

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Odayı dolduran dinamik ses

  Gelişmiş dijital ses işleme algoritması, iki aktif hoparlör sürücüsü ve bas portu sayesinde bu docking hoparlörü odanızı net, doğal ses ve derin, güçlü basla doldurur.

 • iPod/iPhone ile PC senkronizasyonu

  Yerleştirin, çalın, senkronize edin ve şarj edin! iPod veya iPhone'unuz şarj olurken favori müziklerinizi dinleyin. Ayrıca hoparlörü USB kablosuyla bağlayarak bilgisayarınızla senkronize edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: