docking hoparlörü

  docking hoparlörü

  Evinize yakışan ses

  Bu zarif Philips Fidelio DS1200/12 docking hoparlör ile sabahlarınıza keyifli ve zengin şarkılarla neşe katın. Başucu için mükemmeldir, saati gösterir, sizi uyandırır, gece lambası olarak kullanılabilir ve aynı anda iki iPod, iPhone veya iPad'i şarj edebilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

docking hoparlörü

iPod/iPhone/iPad için, Saat göstergesi DS1200/12 Benzer ürünler bul

Evinize yakışan ses

Ses tutkusu

 • Tüm iPod/iPhone/iPad ürünleri dock'a bağlanabilir, kılıfında olsa bile

  Tüm iPod/iPhone/iPad ürünleri dock'a bağlanabilir, kılıfında olsa bile

  Bu Philips hoparlörün akılcı bir tasarıma sahip olan yaylı dock bağlantı portuna, özel adaptör gerektirmeden tüm iPod veya iPhone cihazları takılabilir. Dahası, kılıf takılıyken bile çalıştığından, tek yapmanız gereken iPod veya iPhone'unuzu takmak. Artık müziğinizin keyfini gerçekten karmaşıklık olmadan çıkarabilirsiniz.

 • İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  Ücretsiz uygulama bir dizi harika özelliği docking hoparlörünüze ekler. Hava durumunu görebilir, saati öğrenebilir ve hatta en sevdiğiniz resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. DockStudio ayrıca dünyanın dört bir yanından binlerce İnternet radyo istasyonunu dinlemenizi sağlar. Uygulama yeni görüntü stilleri ve işlevlerle güncellenecektir.

 • Saf dengeli ses için neodimyum hoparlörler

  Neodimyum, ses bobinlerinde daha yüksek hassasiyette güçlü bir manyetik alan, daha iyi bas tepkisi ve saf, dengeli bir ses kalitesi elde etmek için en iyi malzemedir.

 • Dock'a bağlandığında iPhone/ iPod/iPad saatiyle otomatik eşitleme

  Bu bağlantı istasyonunun saati, dock'a bağladığınızda iPod/iPhone/iPad saati ile otomatik olarak eşitlenir.

 • iPhone ve iPad'i birlikte şarj edin

  Bağlantı konektörüyle iPad'inizi bu Fidelio bağlantı istasyonunda şarj edin. Ayrıca, USB bağlantısıyla iPod, iPhone ya da başka bir cihazı da aynı anda şarj edebilirsiniz.

 • iPod/iPhone/iPad için uygun tasarım

  iPod, iPhone ya da iPad'inizi bağladığınızda Philips Fidelio DS1200 bağlantı istasyonu mükemmel görünür. Cihazı çıkardığınızda şık görünümünden hiçbir şey kaybetmez. Diğer bağlantı istasyonlarının aksine, bu Fidelio bağlantı istasyonu bir cihaz bağlı olsa da olmasa da muhteşem görünmek için tasarlanmıştır. Bu göz alıcı bağlantı istasyonuyla rafınıza ya da masaüstünüze şıklık katın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: