PC Ürünleri, Tabletler ve Telefonlar

  Pocket Memo

  Dijital Konuşma Kaydedici

  Üstün kayıt kalitesi

  Pocket Memo dijital konuşma kaydedici konuşmayı yeni bir düzeye çıkarır. Devrim niteliğindeki 3D Mikrofon teknolojisi tüm kayıt durumlarında en iyi ses kalitesini sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Pocket Memo Dijital Konuşma Kaydedici

Sürgülü düğmeyle kullanım DPM8000/00 Benzer ürünler bul

Üstün kayıt kalitesi

3D Mikrofon teknolojisi ile

 • En yüksek ses kalitesi için 3D Mikrofon kalitesi

  Devrim niteliğindeki 3D Mikrofon teknolojisi her zaman en iyi kayıt sonuçlarını sunmak için yerleşik mikrofonları kullanır: 360 derece ses algılama özelliği sunan çok yönlü mikrofon, toplantılar gibi birden fazla ses kaynağının bulunduğu ortamlar için idealdir. Tek yönlü mikrofon ise ses kaydı ve üstün konuşma tanıma sonuçları için optimize edilmiştir.

 • Basit ve kolay kullanım için klasik mod

  Birçok kullanıcının analog cihazlarını sevmelerinin nedeni basit ve kullanıcı dostu olmalarıdır. İsteğe bağlı klasik mod kullanıcılara dijital teknolojinin sunduğu avantajlardan vazgeçmeden analog cihaz görünümü ve hissiyle çalışma olanağı sunar. Bu mod kullanıcıların temel işlevlere odaklanmasına yardımcı olur.

 • Pilin hızlı şarj edilmesi için bağlantı istasyonu

  Güvenilir ve yüksek kaliteli bağlantı istasyonu hızlı şarjın yanı sıra kayıtlarınızın bilgisayarınıza otomatik olarak aktarılmasını sağlar. İsteğe bağlı ayak kontrolü, bağlantı istasyonunun bilgisayar olmadan eller serbest kayıt ve yazıya dönüştürme yapabilmesine olanak sağlar.

 • Daha uzun pil ömrü için ışık ve hareket sensörleri

  Yüksek kapasiteli Li-ion pil, standart mikro USB jakıyla kolayca şarj edilebilir. Entegre pil ve hareket sensörleri daha uzun pil ömrü sağlar. Akıllı teknoloji ekran parlaklığını ayarlayarak ve cihaz kullanılmadığında bekleme moduna otomatik geçiş sağlayarak kayıt cihazınızın her ihtiyaç duyduğunuzda kullanılabilir halde olmasını garanti altına alır.

 • Yüksek veri güvenliği için dosya şifreleme ve cihaz PIN kilidi

  Kayıtlar, Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES veya Rijndael Algoritması) kullanılarak 256 bitten oluşan anahtarlar halinde gerçek zamanlı olarak şifrelenebilir. AES, çok yüksek güvenlik düzeyi sağlar ve ABD'de en yüksek gizliliğe sahip devlet bilgilerinin korunmasında kullanılmaktadır. İzinsiz kullanım ve dosya oynatmayı önlemek için cihaza bir PIN kodu atanabilir.

 • Düzenli belgeleme için entegre barkod tarayıcı

  Entegre barkod tarayıcı müşteri veya hasta bilgilerinin sadece bir barkod taranarak önceki kayıtlarla kolayca ilişkilendirilmesine olanak sağlar. Tarama işlemi ekrandaki barkodlara da uygulanabilir. Bu özellik müşteri veya hasta Kimlik Bilgilerinin güvenli şekilde atanmasını sağlar ve iş akışını hızlandırır.

 • Kolay kullanım için büyük, renkli ekran

  Büyük, renkli ekran tüm öğelerin ilk bakışta görülmesini kolaylaştıran net görüntüler sunar. Anlaşılır kullanıcı arabirimi kolay, sezgisel kullanım için optimize edilmiştir.

 • Otomatik mikrofon seçimi için yerleşik hareket sensörü

  Yerleşik hareket sensörü cihazın masaya konulduğunu veya elde tutulduğunu algılar ve kayıt durumuna uygun mikrofon modunu seçer. Hareket sensörü cihaz çalışmadığında mikrofonu otomatik olarak bekleme moduna alır. Pocket Memo tekrar elde tutulduğunda, mikrofon birkaç saniye içinde kayıt yapabilir.

 • Uygulama ve bakım için uzaktan yönetim desteği

  Philips SpeechExec Uzaktan Cihaz Yönetici yazılımı, BT yöneticilerinin Philips dikte donanımını merkezi olarak yönetmelerine, yapılandırmalarına ve güncellemelerine imkan tanıyarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Cihaz ayarları, bireyler, gruplar, ekipler veya tüm organizasyon için kolayca uzaktan yönetilebilir.

 • Ekstra dayanıklılık için sağlam paslanmaz çelik gövde

  Asimetrik ve ergonomik tasarım elinize mükemmel şekilde oturur. İnce ve hafif tasarım, uzun süreli kullanımlarda bile en üst seviyede konfor sağlar. Fırçalanmış paslanmaz çelik cihazın etrafında güvenilir ve oldukça dayanıklı bir koruyucu muhafaza oluşturur.

 • Etkin veri yönetimi için SpeechExec iş akışı yazılımı

  SpeechExec Pro yazılımı, konuşma kaydı dosyalarını ve yazar ile yazıya dönüştürme uzmanı arasındaki sonuç dosyalarını düzenler ve işinizin durumunu izlemenize olanak tanır.

 • Tek elle verimli kullanım için ergonomik sürgülü düğme

  Hızlı yanıt ve ergonomik sürgülü düğme tüm kayıt ve oynatma işlevlerinin tek elle kullanılabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sürgülü düğme hızlı ve kolay dosya düzenleme (ekleme, üzerine yazma, sonuna ekleme) imkanı sağlar. Düğmenin ışık sensörü sinyaliyle çalışması, aşınmaya dayanıklı ve sağlam olmasını sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: