Mini- ve mikro-USB - USB kabloları

  Cihazlarınızı herhangi bir

  Cihazınızın şarjı bitmesin ve her zaman bağlantıda kalın. Çok yönlü kablolar sayesinde cihazınızı kolaylıkla şarj edin, içerik yükleyin ya da güncellemeler indirin. Elinizin altında yedek kablo olarak bulundurmanız yararlı olabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mini- ve mikro-USB - USB kabloları

Evrensel USB DLC2416/10 Benzer ürünler bul

Cihazlarınızı herhangi bir

USB bağlantısından şarj edin

 • Mikro USB kablosu bağlanmak ve şarj etmek için dahil edilmiştir

  Birlikte verilen mikro USB - USB 2.0 kablo, mikro USB bağlantısına sahip cep telefonları, dijital kameralar ve diğer taşınabilir cihazlarla kullanılır. Kabloyu yanınızda taşıyın, masanızda bulundurun veya kaybettiğiniz kablonun yerine kullanarak istediğiniz zaman bağlantı kurun ve gerektiğinde cihazınızı şarj edin.

 • Mini USB kablosu bağlanmak ve şarj etmek için dahil edilmiştir

  Birlikte verilen mini USB - USB 2.0 kablo, mini USB bağlantısına sahip cep telefonları, dijital kameralar ve diğer taşınabilir cihazlarla kullanılır. Kabloyu yanınızda taşıyın, masanızda bulundurun veya kaybettiğiniz kablonun yerine kullanarak istediğiniz zaman bağlantı kurun ve gerektiğinde cihazınızı şarj edin.

 • El altında bulundurmak için ideal yedek kablo

  USB kablosunu elinizin altında bulundurun ve içerik yüklemek, cihazınızı güncellemek veya USB kaynağıyla şarj etmek için her zaman hazır olun.

 • Mevcut USB duvar veya araç şarj cihazınıza bağlayın

  Duvar şarj cihazı, araç şarj cihazı veya bilgisayar gibi USB tabanlı güç kaynaklarınıza bağlayarak gerektiğinde cihazınızı zahmetsizce şarj edin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: