TransDock

  iPod'u araçta kullanın, şarj edin ve araca monte edin

  Bu küçük TransDock ile aracınızın müzik sisteminde iPod keyfine varın. Tek dokunuşlu IntelliTune, aracınızın FM radyosunda iPod dinleyebilmeniz için en uygun frekansı bulur. iPod'u tutar, şarj eder ve rahat konumlandırma için döner. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

iPod'u araçta kullanın, şarj edin ve araca monte edin

ayrıca IntelliTune frekans bulucu

 • Aux Giriş jakı ile diğer cihazları seslerini aktarın

  Aux Giriş jakı ile, sesini dinlemek için bir başka cihazı aracınızın ses sistemine bağlamak kolaydır. Dizüstü veya kişisel oyun sistemi gibi bir başka cihazı aracınızın ses sisteminden dinlemek için mini-mini kablo kullanın.

 • Aracınızın aux girişini veya kasetçalarını AV Çıkış ile bağlayın

  Ses cihazınızı, AV Çıkış ile doğrudan aracınızın ses sistemine bağlamak kolaydır. Cihazınızın ses içeriğinizi aracınızın ses sistemi üzerinden dinlemek için, kaset adaptörü kullanın veya mini-mini kablosu kullanarak aracınızın aux girişi ile bağlayın.

 • AV Çıkış ile araç içi eğlence sisteminizde video izleyin

  Cihazınızın video içeriğini, aracınızda bulunan eğlence sisteminde izlemek AV Çıkış portu ile kolaydır. Bağlantı için uygun kabloyu kullanın ve yolda filmlerin keyfini çıkarın.

 • FM verici otomobilinizin FM radyosu aracılığıyla ses yayını yapar

  FM verici, yolda müziğinizin keyfini çıkarabilmeniz için açık bir FM frekansı kullanarak cihazınızın ses içeriğini otomobilinizin radyosu üzerinden kablosuz olarak yayınlar.

 • 12V prizden şarj edin

  iPod cihazınızı herhangi bir 12V prizden şarj edebilir ve prize takarak sınırsız çalma süresi elde edebilirsiniz.

 • Esnek boyun ve döner yatak ile güvenli araç montajı

  iPod'unuzu esnek ve döner bir yatak içinde aracınıza güvenli bir şekilde monte edin. Boyun esnekliği en iyi konumlandırmayı sağlar, döner yatak ise kolay erişime ve iPod touch'u bir bakışta yatay görüntülemeye olanak verir.

 • IntelliTune tek bir tıklamayla açık FM frekanslarını bulur

  IntelliTune bir tuşa dokunarak açık FM frekanslarını bulmak için radyo dalgalarını tarar. Cihazınızın ses içeriğini otomobilinizin FM radyosu üzerinden yayınlamak için hangi frekansa ayarlamanız gerektiğini hemen öğreneceksiniz.

 • Kurulum gerekmez

  Kullanımı hızlı ve kolaydır, özel kurulum gerektirmez. Yalnızca herhangi bir 12V otomobil çıkışına bağlayın ve kutudan çıkardığınız gibi kullanın.

 • Kolay geri çağırma için 4 adet Programlanabilir FM istasyon hafızası

  Cihazınızın ses içeriğini FM radyonuz üzerinden yayınlamak için sıkça kullandığınız FM frekanslarını programlamak ve tekrar çağırmak kolaydır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: