Kablosuz telefon

  Kablosuz telefon

  Renkli dünyaya hoş geldiniz

  Zengin renkli ekran, çağrı gerçekleştirmeye yeni bir boyut ekleyerek 5 serisine hayat verir. Renkler sadece simge menüsünde gezinmeyi kolaylaştırmakla kalmaz bunun yanı sıra ilgili özellikler için daha fazla derinlik de ekler.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Renkli dünyaya hoş geldiniz

 • Polifonik zil sesleri ile daha doğal ve gerçekçi bir ses

  Polifonik zil sesi, telefonun aynı anda birçok tonu çalabildiği anlamına gelir; böylece eksiksiz bir müzikal performans mümkün olur ve telefonun hoparlöründen çalındıklarında bu polifonik zil sesleri gerçek müzik gibidir.

 • Seçilebilir duvar kağıtları

  Bir görüntü bin söze bedeldir. Ahizedeki görüntülerden oluşan seçki içinde dolaşın. O günkü havanıza en uygun olanı seçin ve ekranınızda bir arka plan olarak görüntülenmesini sağlayın.

 • Simgeli renkli menü

  Tüm fonksiyonlar, renkli bir simgeyle gösterilen birkaç menü öğesi halinde gruplanmıştır. Bu, gezinmeyi ve telefon kullanımını kolaylaştırır.

 • Hoparlör-Ellerinizi kullanmadan konuşun

  Elleri kullanmadan modunda arayan tarafın sesini artıran bir dahili hoparlör sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden konuşabilir ve karşı tarafı dinleyebilirsiniz. Bu özellikle görüşmeyi başkalarının da duymasını istediğinizde ya da görüşme sırasında notlar almak istediğinizde oldukça kullanışlı olur.

 • Neredeyse hiç parazit yok

  Gelişmiş dijital teknoloji sayesinde görüşmeler diğer cihazlardan gelen parazitlerle engellenmez.

 • Dijital telesekreter

  Dijital telesekreter ile hiçbir çağrı veya mesajı kaçırmazsınız.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: