Mikro müzik sistemi

  Mikro müzik sistemi

  Sesin büyüsü

  Bu Philips Mikro Hi-Fi sistemi ile tarzınızı sergileyin. Net, parazitsiz sinyal alımıyla DAB+ radyo dinleyin, ücretsiz DigitalRadio uygulaması ile kontrol sizde olsun ve RadioVIS ile zengin görsel bilgilere ulaşın. USB veya MP3-Link üzerinden CD çalın ve portatif cihazlarınızdan müzik dinleyin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mikro müzik sistemi

iPod/iPhone/iPad için Dock, DAB+ DCB852/10 Benzer ürünler bul

Sesin büyüsü

Ses tutkusu

 • Eksiksiz radyo keyfi için DAB ve FM uyumlu

  Eksiksiz radyo keyfi için DAB ve FM uyumlu

  DAB (Dijital Ses Yayını) dijital radyo, FM analog iletimine ek olarak karasal vericiler yoluyla çalışan yeni bir radyo yayını yöntemidir. Dinleyicilere net, hışırtısız bir ses kalitesiyle daha fazla seçenek ve bilgi sunar. Bu teknoloji, alıcının bulabildiği en güçlü sinyale kilitlenmesini sağlar. DAB dijital istasyonları sayesinde, frekansların hatırlanmasına gerek yoktur ve ayarlar istasyon adlarına göre yapılır, böylece hareket halindeyken yeniden ayar yapmaya gerek kalmaz.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • iPod/iPhone/iPad'inizi çalın ve şarj edin

  iPod/iPhone/iPad'inizi çalın ve şarj edin

  iPod/iPhone/iPad'inizi şarj ederken MP3 müzik keyfiniz kesilmesin! Bağlantı istasyonu sayesinde taşınabilir cihazınızı doğrudan Philips sistemine bağlayarak en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Ayrıca, iPod/iPhone/iPad'inizi çalarken şarj ettiğinden, müzik dinlerken taşınabilir müzik cihazınızın pilinin bitmesi gibi bir derdiniz olmaz. Sisteme bağladığınız taşınabilir cihazınız otomatik olarak şarj edilir.

 • MP3-CD, CD ve CD-R/RW çalma olanağı

  MP3-CD, CD ve CD-R/RW çalma olanağı

  MP3, "MPEG 1 Audio layer-7,6 cm (3") teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • Kolay MP3 müzik dinlemek için USB Direct

  Kolay MP3 müzik dinlemek için USB Direct

  Eksiksiz dosya aktarım özelliği sayesinde dahili USB Direct üzerinden daha fazla dijital müzik dosyasına erişmenin rahatlığıyla keyfinize keyif katacaksınız.

 • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • 30 W RMS toplam çıkış gücü

  30 W RMS toplam çıkış gücü
 • Çok ince CD yuvasıyla zarif tasarım

  Çok ince CD yuvasıyla zarif tasarım
 • RadioVIS ve DAB+/FM kontrolüyle ücretsiz DigitalRadio uygulaması

  DAB istasyonlarını İnternet ile bir araya getiren RadioDNS'in sunduğu güçlü bir özellik olan RadioVIS ile ekstra radyo içeriklerine ulaşın. RadioVIS sayesinde, gerçek zamanlı İnternet içeriğiyle birleşen radyo, çok daha zengin bir deneyime dönüşür. Web bilgilerinin radyo fonksiyonuyla birleşmesiyle DAB yayınlarına haberler, trafik güncellemeleri, reklamlar ve çok daha fazlasını içeren renkli slayt gösterileri eşlik eder; böylece radyo istasyonları çok daha derinlikli bilgiler verebilir. RadioVIS'i kullanmak için tek yapmanız gereken Apple App Store'a gidip ücretsiz Philips DigitalRadio uygulamasını indirmek. Böylece tüm DAB+ ve FM radyolarına da ulaşabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Dijital Hak Yönetimi içeren Müzik dosyaları desteklenmemektedir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: