Portatif Radyo

  Seyahat ederken DAB+ radyo keyfi!

  Nerede olursanız olun, en iyi radyo yayınlarını dinleyin. Philips DA1200/12 DAB taşınabilir radyo net bir sesin yanı sıra hızlı istasyon arama ve FM/DAB istasyon hafızası özelliği sunar. Cebe kolayca sığabilmesi ve dahili şarj edilebilir pili sayesinde mükemmel bir yol arkadaşıdır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Portatif Radyo

DAB+/FM, Dijital istasyon ayarı, 20 hafıza, Stereo kulaklık, Şarj edilebilir pil DA1200/12 Benzer ürünler bul

Seyahat ederken DAB+ radyo keyfi!

 • Geniş, arka aydınlatmalı LCD'de, zayıf ışıkta bile kolay izleme

  Geniş, arka aydınlatmalı LCD'de, zayıf ışıkta bile kolay izleme

  Arkadan aydınlatmalı LCD ekran, zayıf ışıkta bile kolay izleme ve kullanma olanağı ile bir bakışta tüm bilgileri kolayca görme olanağı sağlar.

 • Net ve parazitsiz DAB+ radyo

  Net ve parazitsiz DAB+ radyo

  DAB+ (Dijital Ses Yayını) dijital radyo, FM analog iletimine ek olarak karasal vericiler yoluyla çalışan yeni bir radyo yayını yöntemidir. Dinleyicilere net ve parazitsiz bir ses kalitesiyle daha fazla seçenek ve bilgi sunar. Bu teknoloji, alıcının bulabildiği en güçlü sinyale kilitlenmesini sağlar. DAB+ dijital istasyonları sayesinde, frekansların hatırlanmasına gerek yoktur ve ayarlar istasyon adlarına göre yapılır, böylece hareket halindeyken yeniden ayar yapmaya gerek kalmaz.

 • Kompakt ve hafif tasarımıyla yolda kullanım için mükemmel

  Bu Mini şarj cihazı, kompakt ve hafif tasarımı sayesinde seyahatlerinizde tüm cihazlarınızı çalışır durumda tutmanızı sağlayan, mükemmel yol arkadaşıdır.

 • Daha fazla kişisel müzik keyfi için stereo kulaklık jakı

  Daha kişisel bir müzik dinleme deneyimi için kendi kulaklığınızı bu Philips cihazına bağlayın. Kulaklığınızı bu cihaza bağlayarak başkalarını rahatsız etmeden en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.

 • Eksiksiz radyo deneyimi için DAB+, DAB ve FM

  DAB+/DAB (Dijital Ses Yayını) dijital radyo, FM analog iletimine ek olarak karasal vericiler yoluyla çalışan yeni bir radyo yayını yöntemidir. Dinleyicilere net ve parazitsiz bir ses kalitesiyle daha fazla seçenek ve bilgi sunar. Bu teknoloji, alıcının bulabildiği en güçlü sinyale kilitlenmesini sağlar. DAB+ veya DAB dijital istasyonları sayesinde, frekansların hatırlanmasına gerek yoktur ve ayarlar istasyon adlarına göre yapılır, böylece hareket halindeyken yeniden ayar yapmaya gerek kalmaz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: