Kablosuz telefon

  Kablosuz telefon

  Cesur zarafet

  Olağanüstü tasarım ve yüksek performans geniş ve renkli ekran, gizlilik ayarları, bebek telsizi ve çok daha fazlası ile Philips D630 Kablosuz Telefonda bir araya geliyor. HQ ses, net konuşmalar için her zaman olağanüstü ses üretimi sunar. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 229,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kablosuz telefon

4, 6 cm/ 1, 8 inç TFT renkli ekran, Ahize hoparlörü D6301B/38 Benzer ürünler bul

Cesur zarafet

 • Arayan Numarayı Gösterme özelliği - arayan kişiyi her zaman görebilmeniz için*

  Arayan Numarayı Gösterme özelliği - arayan kişiyi her zaman görebilmeniz için*

  Bazen telefonu açmadan önce kimin aradığını görmekte fayda vardır. Arayan numarayı gösterme özelliği ile hattın diğer ucundaki kişiyi her zaman görebilirsiniz.

 • Düşük radyasyon (ECO ve ECO+ modları) ve güç tüketimi

  Düşük radyasyon (ECO ve ECO+ modları) ve güç tüketimi

  Philips telefonlar enerji tasarrufu özelliğine sahiptir ve çevreye duyarlı olacak şekilde üretilmiştir. ECO modu devreye alındığında yayılan radyasyon %60'a kadar, telefon şarj olurken ise %95'e kadar azalır. ECO+ modu devreye alındığında radyasyon sıfıra iner.

 • Kara liste, anonim arama, sessiz mod, arama engelleme

  Kara liste, anonim arama, sessiz mod, arama engelleme

  Kara liste, belirli numaralardan veya belirli rakamlarla başlayan numaralardan gelen aramaları engelleyerek istenmeyen aramaları engeller. 4 set numarayı engelleyebilirsiniz. Anonim arama, kimi zaman tele pazarlamacılar tarafından kullanılan gizli numaralardan gelen aramaları kısıtlar. Ayrıca rahatsız olmamanız için telefon çalmaz. Sessiz modu kullanarak belirli zamanlarda zil seslerini devre dışı bırakabilir ve huzur ve sessizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Arama yasaklama ile belirli basamaklarla başlayan numaraların aranmasını engelleyerek yüksek telefon faturalarından kurtulursunuz (örneğin ödemeli arama numaraları).

 • Kolayca eller serbest görüşme yapmak için hoparlörlü bağımsız ahize

  Kolayca eller serbest görüşme yapmak için hoparlörlü bağımsız ahize

  Eller serbest modunda, arayan tarafın sesini artıran bir dahili hoparlör sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden konuşabilir, karşı tarafı dinleyebilirsiniz. Bu, özellikle görüşmeyi başkalarının da duymasını istediğinizde ya da aynı anda başka işler de yapmak istediğinizde çok kullanışlıdır.

 • HQ Ses: mükemmel ses için yüksek kaliteli ses mühendisliği

  HQ Ses: mükemmel ses için yüksek kaliteli ses mühendisliği

  HQ Ses özellikli Philips kablosuz telefonlar: DECT telefonlarımızda mükemmel ses netliği elde ederken, Hi-Fi ses ürünleri ve yüksek kaliteli kulaklık geliştirme alanında onlarca yıla dayanan tecrübemizden ve yaptığımız çığır açan yeniliklerden güç alıyoruz. Ses kalitesini artırmak için var güçleriyle çalışan ses mühendislerimiz ve mimarlarımız yüksek kaliteli bileşenlerden dijital ses işlemeye, hassas ses tasarımından ileri seviye testlere ve ince ayara kadar her şeyi hesaba katıyor. Sonuçta ortaya berrak ve aslına sadık bir ses çıkıyor. Bu ses o kadar iyi ve doğal ki hattın diğer ucundaki kişiyle yüz yüze konuştuğunuzu sanabilirsiniz.

 • Ses tercihinize uygun MySound profilleri

  Ses tercihinize uygun MySound profilleri

  Ses algısı özneldir ve herkesin ses tercihi farklıdır. MySound, ses tercihinize en uygun ses profilini seçmenize imkan tanıyarak her konuşmaya istediğiniz atmosferi katar: Net - seslerin çok daha berrak duyulması için; Yumuşak - daha yumuşak, arkadaşça tonlar için; Sıcak - seslerin çok daha hoş ve sıcak duyulması için.

 • Bir kişiye 3 numara atayabilmek için üç giriş alanı

  Bir kişiye 3 numara atayabilmek için üç giriş alanı

  Günümüzde çoğu kişinin birden fazla telefon numarası var. Kişi listemiz, telefon kişilerinizi yönetmenizi kolaylaştırır. Ev, iş ve mobil gibi üç farklı alan adından birini seçerek 100 kişiye kadar üç telefon numarası kaydedebilirsiniz.

 • Tek şarjla 18 saate kadar konuşma süresi

  Tek şarjla 18 saate kadar konuşma süresi
 • Bebeğinizin size ihtiyacı olduğunda bebek telsizi size haber verir

  Bebeğinizin size ihtiyacı olduğundan haberdar olun. DECT ahizeyi bebeğinizin odasına koyun ve bebeğiniz ağlamaya başladığında baz ünitesinden, bir başka DECT telefondan (yani bir başka sabit numaradan) veya cep telefonundan (dışarı çıktığınızda) duyun.

 • Belirli bir kişiye zil sesi atayın

  Sizin için çok önemli olan bir kişiye veya kişilere özel bir zil sesi atayın. Bu kişiden çağrı geldiğinde telefonunuz özel zil sesiyle çalar. 9 adede kadar farklı kişi veya kişi listesi için özel zil sesleri atayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • *Bu özellik, arayan numarayı gösterme hizmetine ek abonelik gerektirir. Ayrıntılı bilgi için yerel şebeke operatörünüzle iletişime geçin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: