Edge

  Xenium

  Xenium

  Maksimum güç, maksimum özgürlük.

  Hızlı hayatınıza ayak uydurabilen uzun süreli güç için Philips Xenium X620 cep telefonunu sunuyoruz. İş veya özel görüşmelerinizde, toplantılarınızda veya sohbetlerinizde bu telefon size maksimum güç ve maksimum özgürlük verecek. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Maksimum güç, maksimum özgürlük.

 • 12 saate kadar konuşma süresi

  12 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 12 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • 3,2 Megapiksel otomatik odaklı kamera

  3,2 Megapiksel otomatik odaklı kamera

  Unutulmaz anıların net fotoğraflarını çekmek artık çok kolay. Kamera düğmesine yarıya kadar bastığınızda otomatit odak otomatik olarak çalışır. Net bir fotoğraf çekmek için tek yapmanız gereken düğmeye tamamen basmak.

 • 50 güne kadar bekleme süresi

  50 güne kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 50 güne kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma

  Video çekim fonksiyonu, değerli anları MPEG4 ya da H263 formatında kaydetmenizi sağlar. Görüntüleri telefonunuzda ya da bilgisayarınızda oynatın.

 • İstediğiniz FM müzik keyfi - hoparlör veya stereo kulaklıkla

  İstediğiniz şekilde FM radyo dinleme keyfine varın - ister telefon hoparlöründen sesi dışarı verin, isterseniz stereo kulaklığınızı kullanın. Tek yapmanız gereken anten görevi de gören kulaklığı takmak ve menüden dinleme seçeneğinizi seçmek.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • GSM Evrimi için Gelişmiş Veri hızları (EDGE)

  EDGE, üç kata kadar GPRS veri kapasitesi sağlayarak, daha yüksek hızlı Internet ve WAP erişimi, karşıdan içerik yükleme, eposta ve ayrıca hızlı MMS gönderme/almanın keyfini yaşamanıza olanak verir. Ağ operatörünüzle GPRS servisine abone olun ve EDGE özellikli telefonunuzda GPRS profilinizi oluşturun.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: