Edge

  Xenium

  Güvenilir bağlantı, şık tasarım

  Çift SIM kart yuvası ve 8 saatlik konuşma süresiyle sizi iki telefon ve hatta bir şarj cihazı taşıma zahmetinden kurtaran Philips Xenium X503 sayesinde yolculuklarınıza daha az yükle çıkabileceksiniz. Şık tasarımı ise tüm bunların yanında tarzınızdan ödün vermek istemediğinizin göstergesi olacak. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Güvenilir bağlantı, şık tasarım

 • 2 farklı kişi listesi için Çift SIM özelliği

  2 farklı kişi listesi için Çift SIM özelliği

  2 farklı telefon numarası kullanarak yaşamınızı ve kişi listenizi daha iyi organize edin. Çift SIM sayesinde her yere 2 telefon taşımanız gerekmez.

 • 8 saate kadar konuşma süresi

  8 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 8 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • Anılarınızı 3,2 megapixel kamera ile yakalayın

  Anılarınızı 3,2 megapixel kamera ile yakalayın

  3,2 megapixel çözünürlüğe sahip net görüntü kalitesiyle değerli anılarınızı yakalayın ve anıların keyfini çıkarın. Canlı ve renkli fotoğraflar sadece bir tık ötede.

 • İnce ve kompakt

  Philips cep telefonunuzun tasarımı, insanların sizi farketmesini sağlıyor. İnce olması sayesinde rahatça tutulabiliyar ve kompakt boyutları sayesinde cebinize sığıyor.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • RDS FM radyo istasyonları ekran kontrol menüsü ile kolay frekans ayarlama

  Frekans numaraları yerine radyonun adını gösteren Radyo Veri Sistemi (RDS) ekranı ile, en sevdiğiniz radyo istasyonlarını hızlı ve kolay şekilde ayarlamanın keyfini çıkarın. RDS ayrıca, istasyonların radyonuzun ekranına metin mesajları ve bilgi aktarmasını sağlar, böylece haberler ve radyo tanıtımlarından haberdar olursunuz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: