Cep Telefonu

  GSM

  Cep Telefonu

  CTS800/0000EURO Benzer ürünler bul

  Müzik sizi kuşatıyor

  Dahili MP3 çaları, tek tuşla çalma düğmesi ve 128 MB hafızasıyla eğlence ihtiyacınızı karşılayacak telefon. VGA fotoğraf makinesiyle çekeceğiniz fotoğrafları dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Sonuçta hayat bir partidir. Bu partiye havalı bir telefonla katılın Tüm faydaları görün

  CTS800/0000EURO Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müzik sizi kuşatıyor

Seyahatleriniz müzikli olsun

 • Mükemmel ses deneyimi için MP3 çalma ve zil sesleri

  Yolda mükemmel bir ses deneyimi yaşamak için USB veri kablosunu kullanarak MP3 dosyalarınızı telefonunuza aktarın. Ayrıca, MP3 dosyalarını kullanarak kişisel zil sesleri yaratabilirsiniz.

 • 128 Megabayt dahili hafıza

  128 Megabayt dahili hafıza sayesinde telefonunuzda daha fazla fotoğraf ve MP3 dosyası saklayabilme rahatlığına ve keyfine varın

 • Entegre VGA dijital kamera

  VGA çözünürlüklü (640x480 piksel) dahili dijital fotoğraf makinesi ile telefonunuzu kullanarak her zaman, her yerde yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilir, bu fotoğrafları MMS ya da e-posta üzerinden gönderebilir ya da telefonunuzun belleğinde saklayabilirsiniz.

 • Parlak 65K renkli ana ekran

  Telefonunuzun renkli ana ekranı sayesinde inanılmaz fotoğraf ve görüntülerin keyfini çıkarın.

 • USB yığın depolama

  USB veri kablosunu kullanarak telefonunuzu bir bilgisayara bağlayın. Özel yazılım yüklemeye gerek yok: telefonunuz otomatik olarak bilgisayarınızda kaldırılabilir sürücü olarak görünecek ve bu sayede dosyaları basitçe sürükleyip telefonunuza bırakabileceksiniz.

 • Üç hazır oyun

  Telefonunuzda, parlak renkli ekranda saatlerce eğlenebileceğiniz üç hazır oyun bulunmaktadır.Tek yapmanız gereken ilgili alt menüye gitmek ve favori oyununuzu seçmek.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: