Cep Telefonu

  GPRS

  Cep Telefonu

  Gece, gündüz müziğin keyfini çıkarın

  Şık Philips M600 cihazınız, her zaman ve her yerde arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanızı ve mükemmel ses kalitesinde müzik dinlemenizi sağlar. Daima şık, eğlenceli ve fonksiyonel olan cihazınızın etkileyici 40 saatlik müzik çalma kapasitesi sayesinde yolda eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Gece, gündüz müziğin keyfini çıkarın

 • Müzik stilinize uyacak şekilde en iyi hale getirilmiş sesler için ekolayzır

  Müzik stilinize uyacak şekilde en iyi hale getirilmiş sesler için ekolayzır

  Ekolayzırlı GoGear Müzik Çalarlarda seçtiğiniz müzik tarzı için en iyi frekans dengesini otomatik olarak ayarlayan bir teknoloji kullanılır. Caz, Rock veya Pop gibi hangi müzik tarzını dinlerseniz dinleyin, Ekolayzırın hazır ayarlarını kullanarak o tarz için en iyi ses çıkışının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma

  Video çekim fonksiyonu, değerli anları MPEG4 ya da H263 formatında kaydetmenizi sağlar. Görüntüleri telefonunuzda ya da bilgisayarınızda oynatın.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • MP3 hızlı erişim tuşları

  MP3 hızlı erişim tuşlarını kullanarak MP3 şarkılarınızın keyfini çıkarın ve önemli müzik fonksiyonlarına erişin. Tek tıklatmayla MP3 çalarınızı açın, sesi ayarlayın veya çalma listesinde gezinin.

 • Sleek, fashion-forward design to show the world your style

  When you want a fashion-forward phone to show the world your style, the sleek, modern design and premium finish set this phone apart from the ordinary.

 • SRS WOW kulaklıklar için surround ses deneyimi sağlar

  SRS ses teknolojilerinin bir kombinasyonu olan 'WOW', mono veya stereo ses kaynaklarından, derin ve zengin bir basa sahip surround ses deneyimi yaratır. Artık dinlediğiniz sesler daha dolgun, zengin ve geniş olacaktır. WOW, ses sıkıştırmasında veya küçük hoparlörlerde çoğunlukla kaybolan derinlik hissini yeniden yaratır.

 • 40 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  Tek şarjla 40 saate kadar müziğin keyfini çıkarın.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: